Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво

Go down

Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво Empty Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво

Пишување by Kosta on Нед Окт 19 2008, 18:14

Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво Phpqmk10

iPhone-от сега има опција да ве налее со пивце. Постојат два бренда кои ќе ви го овозможат тоа - iBeer и iPint. Двете се апликации за iPhone кои симулираат чаша пиво.

Апликацијата буквално ќе го претвори вашиот iPhone во чаша полна со пиво, кое има пена која може да се ниша или дури и да ви се истури, во зависност како го третирате iPhone-от.

Креаторот на оваа апликација, 38 годишниот Шератон, има креирано и други апликации кои ќе го претворат вашиот iPhone во дигитална верзија на чаша млеко, сад со златна рипа и кутија пуканки.

Интересни апликации . :pos:
Последната промена е направена од Kosta на Сре Ное 12 2008, 03:49. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво Empty Re: Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво

Пишување by borisd on Нед Окт 19 2008, 18:18

Боо чоек, многу сакам едно вакво Very Happy
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво Empty Re: Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво

Пишување by jelena on Нед Окт 19 2008, 19:11

хахаха и јас сакам Very Happy

_________________
Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво Empty Re: Претворете го вашиот iPhone во кригла пиво

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот