Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Градски Парк

Go down

Градски Парк

Пишување by PsyTrip on Пет Јун 29 2007, 14:58

Навечер во градкиот парк е најубаво...Затоа почнете малце и натаму да идете па да се собереме некој ден сите членови од форумов.
Од Најлудиот Админ на ФОРУМОВ Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Јун 29 2007, 17:06

se slagam
posle koncertot zakon vi e v park ludo
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Јун 29 2007, 17:06

ali ne najdovme nikoj za da se zasejme
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by PsyTrip on Пет Јун 29 2007, 18:17

леее епа да знаев дека сте таму ке седневме заедно ке напраевме ПИЈАНКа Very Happy
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by borisd on Пет Јун 29 2007, 19:59

На љубов ви е најубаво
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by PsyTrip on Пет Јун 29 2007, 22:33

Zer0_CooL напиша:На љубов ви е најубаво

А што сакаш да кажеш со тоа "На љубов ви е најубаво"
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Јун 29 2007, 23:26

i jas sum malce zbuned aj objasni malce

a inace da da znaevme ce bese jako
aj planiram pak da idam sk ce ve baram
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by Ivcak on Саб Јун 30 2007, 18:38

ej da u park e zakon ja vecer ke idam i ke se nacukam i posto ne rabotat diskotekive ke si idam posle na CS Smile)) hahhah pijana rabota
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by 1MM0rtalis on Саб Јун 30 2007, 19:08

so jako pazi samo dan pocnis da se samoubivas tamu LOL
lol!
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by PsyTrip on Саб Јун 30 2007, 20:12

Ивчак брат ај некогаш да се видиме па заедно да пиеме...шо викаш на предлогов Very Happy
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by Ivcak on Нед Jул 01 2007, 15:09

haha ok be i posle d aproduzme u enternet na DOTA Smile)) hhiihih
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by PsyTrip on Нед Jул 01 2007, 15:24

Не знам да играм дота Very Happy
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by PsyTrip on Пон Jул 02 2007, 03:31

Навечер во градкиот парк е најубаво...Затоа почнете малце и натаму да идете па да се собереме некој ден сите членови од форумов.
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by CEHKA on Пет Jул 06 2007, 02:11

lele be decki
citam i vi se cudam na umot
ko sedev ja vpark i ko piev vie uste cicavte,vpeleni se mocavte
abe kolku godini imate vie.happy child
pa to e veke izziveano.ups ustvari zaborajv vie ne ste go pominale to.toa ti e zakasnata reakcija od mladosta t.e.od detstvoto veke zasto sega decana od 8 pa i 5 odd odet tamu.i tie demek izlegvet se radvet

pa druzetese zasto da ne mozda ke naucite nesto od niv:)
avatar
CEHKA
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 19
Поени : 0
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by Goran - Gogo on Пет Jул 06 2007, 02:17

CEHKA напиша:lele be decki
citam i vi se cudam na umot
ko sedev ja vpark i ko piev vie uste cicavte,vpeleni se mocavte
abe kolku godini imate vie.happy child
pa to e veke izziveano.ups ustvari zaborajv vie ne ste go pominale to.toa ti e zakasnata reakcija od mladosta t.e.od detstvoto veke zasto sega decana od 8 pa i 5 odd odet tamu.i tie demek izlegvet se radvet

pa druzetese zasto da ne mozda ke naucite nesto od niv:)

Добро бе со ти е тебе?
Аман што тресиш глупости и нешто многу напредно ми зборвиш ауауау...
иначе баш е убо в парк ако си слаб со кеш или не ти се правит нешто посебно и со добро друштво лудница помин...


Последната промена е направена од на Саб Jул 07 2007, 02:25. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by PsyTrip on Пет Jул 06 2007, 03:36

Goran напиша:
CEHKA напиша:lele be decki
citam i vi se cudam na umot
ko sedev ja vpark i ko piev vie uste cicavte,vpeleni se mocavte
abe kolku godini imate vie.happy child
pa to e veke izziveano.ups ustvari zaborajv vie ne ste go pominale to.toa ti e zakasnata reakcija od mladosta t.e.od detstvoto veke zasto sega decana od 8 pa i 5 odd odet tamu.i tie demek izlegvet se radvet

pa druzetese zasto da ne mozda ke naucite nesto od niv:)

Добро бе со ти е тебе?
Аман со тресиш глупости и нешто многу напредно ми зборвиш ауауау...
иначе баш е убо в парк ако си слаб со кеш или не ти се правит нешто посебно и со добро друштво лудница помин...

Се согласувам со тебе
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by Ivcak on Саб Aвг 04 2007, 17:39

da da takae i jas se soglasuvam u park e zakon koa nema kaj da se ide ili preku nedela a za vikendi se znae diskoteka parkta ak onemas zenska ako ne pak park Wink)) ili doma Smile
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by mary_jane on Саб Фед 09 2008, 14:34

зарем почнала парк шемата? не е малце ладно? Smile
инаку се слагам дека парк е супер местенце за искачање, иако сметам дека не е само ако немаш пари или девојка,па да висиш таму, зависи каков тип на човек си, мене на пример повеќе ми прија да жмијам во парк него во некое фенси пенси место :p:
avatar
mary_jane
Модератор
Модератор

Female
Taurus

Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2007-12-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by PsyTrip on Пет Фед 22 2008, 22:25

mary_jane напиша:зарем почнала парк шемата? не е малце ладно? Smile
инаку се слагам дека парк е супер местенце за искачање, иако сметам дека не е само ако немаш пари или девојка,па да висиш таму, зависи каков тип на човек си, мене на пример повеќе ми прија да жмијам во парк него во некое фенси пенси место :p:

Taka e...ina4e sea prolet kje bide vikendi polno...a leto da ne praime muabet...nema mesto da najdes za da si sednes Very Happy:D
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by Vase on Пет Фед 22 2008, 23:31

mary_jane напиша:зарем почнала парк шемата? не е малце ладно? Smile
инаку се слагам дека парк е супер местенце за искачање, иако сметам дека не е само ако немаш пари или девојка,па да висиш таму, зависи каков тип на човек си, мене на пример повеќе ми прија да жмијам во парк него во некое фенси пенси место :p:

:thumbup1: :thumbup1: mary_jane за претседател cheers cheers

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Градски Парк

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот