Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

За секс на плажа три месеци затвор

Go down

За секс на плажа три месеци затвор Empty За секс на плажа три месеци затвор

Пишување by najforumce on Пет Окт 17 2008, 01:29

За секс на плажа три месеци затвор Sex11710

Судот во Дубаи им пресудил казна од по три месеци затвор на двајца британци затекнати во вонбрачен полов однос на јавна плажа во тој емират.

Судијата пресудил дека мора да ја одслужат казната пред да бидат протерани од Обединетите Арапски Емирати.

Исто така се осудени на глоба од по 250 евра поради конзумирање алкохол.

Вонбрачните полови односи се забранети во Емиратите. Според законот, максималната казна за вонбрачен секс е година дена, а најмала три месеци. Иста казна е предвидена за секој "недоличен чин" во јавност.

najforumce
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : За секс на плажа три месеци затвор Sneaky
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот