Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Падна Net Press

Go down

Падна Net Press Empty Падна Net Press

Пишување by Kosta on Чет Окт 16 2008, 22:17

Епа си го бараа си го бараа од Грците, мислам дека си го добија:

Падна Net Press Slika110

Падна Net Press Slika210

Нажалост македонија никогаш нема да ја добие сајбер војната со Грција. Embarassed

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Падна Net Press Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Падна Net Press Empty Re: Падна Net Press

Пишување by Александар on Саб Окт 18 2008, 16:48

коки кој им направи upload на сликиве? а иначе штета што нашите "капацитети" не се ориентирани на истово како грциве
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Падна Net Press In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Падна Net Press Empty Re: Падна Net Press

Пишување by Kosta on Саб Окт 18 2008, 19:15

Јас напраив принт скреен случајно во моментот бев на страната.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Падна Net Press Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Падна Net Press Empty Re: Падна Net Press

Пишување by GBL on Сре Фед 10 2010, 15:09

Kosta напиша:Јас напраив принт скреен случајно во моментот бев на страната.
Kosta напиша:Нажалост македонија никогаш нема да ја добие сајбер војната со Грција.

ахаха Very Happy
Знаеш колку се нападите македонија против грција ?

Македонија уништи 24,341 веб страни

а Грција само 60 македонски страни од кој само 2 беа уништени другите си се вратени и си работат топ.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Падна Net Press Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Падна Net Press Empty Re: Падна Net Press

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот