Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Видео: Конкуренцијата на Рамбо е Коркусуз

Go down

Видео: Конкуренцијата на Рамбо е Коркусуз Empty Видео: Конкуренцијата на Рамбо е Коркусуз

Пишување by najforumce on Пон Окт 13 2008, 03:01

Видео: Конкуренцијата на Рамбо е Коркусуз Phptmc10

Во 1986тата филмската кинематографија ја објави турската верзија на Рамбо со име Коркусуз. Овој Рамбо, односно Сердар има такви моќи што го прави нашиот актуелен Рамбо да изгледа како девојченце према него. Во последната сцена Сердар ги убива сите можни суштества што се движат со базука. Мора да го видите за да верувате! Едноставно типацов е звер, има неограничен број на ракети !Последната промена е направена од najforumce на Вто Окт 14 2008, 19:29. Мислењето е променето 1 пати
najforumce
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Видео: Конкуренцијата на Рамбо е Коркусуз Sneaky
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Видео: Конкуренцијата на Рамбо е Коркусуз Empty Re: Видео: Конкуренцијата на Рамбо е Коркусуз

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пон Окт 13 2008, 13:39

јак овај мајката :pos: ...и целта му е да кажит ЕЛТЕ СИТЕ
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Видео: Конкуренцијата на Рамбо е Коркусуз Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Видео: Конкуренцијата на Рамбо е Коркусуз Empty Re: Видео: Конкуренцијата на Рамбо е Коркусуз

Пишување by Kosta on Сре Окт 15 2008, 20:40

Еден збор: ЗВЕР !!!!!!!! :vozbuden: :worshippy:

Ќе си купам маица со Коркусуз :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Видео: Конкуренцијата на Рамбо е Коркусуз Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Видео: Конкуренцијата на Рамбо е Коркусуз Empty Re: Видео: Конкуренцијата на Рамбо е Коркусуз

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот