Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Републик Косовас

Go down

Републик Косовас

Пишување by Kosta on Пон Окт 13 2008, 02:40

Си го признавме и Косово :gunman: Држава е Косово, нема лабаво.

Гледам си напраиле и сајте како ова (кој ги признал)

http://www.kosovothanksyou.com/


Зш ние немаме ваков сајт ?

Многу Ви благодариме!!! Faleminderit shumë!!!

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Републик Косовас

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пон Окт 13 2008, 13:34

Политиката е гадна работа!Ама покрај се,ако признавањето според Гвујо е државен интерес тогаш немам замерка.Колку и да дискутираме,секој се води од сопствениот интерес
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Републик Косовас

Пишување by jelena on Пон Окт 13 2008, 19:05

aaaaa da pusat k**** :0531:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Републик Косовас

Пишување by borisd on Вто Окт 14 2008, 00:31

Алал да им е! Ко си может... Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Републик Косовас

Пишување by MaX on Вто Окт 14 2008, 18:47

КОСОВО РЕПУБЛИКА,КОСОВО РЕПУБЛИКА :laugh:

најчудно ми е шо немаше славење по плоштадиве
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Републик Косовас

Пишување by Vlado-Tornado on Сре Окт 15 2008, 11:34

Изгледа беше толку очекувана работа, па поради тоа ...

Туку остајте тоа, и Р.Косово ја призна Р.Македонија под уставно име ... wowz
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Републик Косовас

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот