Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Метеоролог ја побарал за жена својата девојка пред ТВ камери

Go down

Метеоролог ја побарал за жена својата девојка пред ТВ камери

Пишување by najforumce on Нед Окт 12 2008, 02:18Американката Емили Леонард, водителка на телевизијата КАМЦ во Тексас, се изненадила кога најавувајќи ги спортските вести го видела својот дечко Мет Лаубхан, метеролог од конкурентската телевизија КЛБК. Мет рекол дека спортот малу ќе мора да причека поради новите ударни вести. Им се обратил на гледачите и рекол дека Емили не е само откачена и забавна девојка која ја гледа секое утро, туку и љубовта на неговиот живот. Потоа им рекол на гледачите да се раскомотат и да гледаат како ќе ја расплаче. Емили се смеела и го покривала лицето со рацете додека Мет и приоѓал. Велел дека сигурно има водоотпорна шминка и не му е јасно зошто не плаче.

"Би сакал да знам дали ќе се омажиш за мене. Што мислиш за тоа ?" - ја прашал Мет клекнувајќи пред неа.

Емили, која признала дека сетресе, заплакала и неколку пати повторила дека сака да се омажи за него пред дечкото да и го стави прстенот на раката.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот