Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Брутално се убиени цртани јунаци

Go down

Брутално се убиени цртани јунаци Empty Брутално се убиени цртани јунаци

Пишување by najforumce on Пон Окт 06 2008, 20:47

Брутално се убиени цртани јунаци Phpvid10

Ако ви здодеаја сцените во кои којотот секогаш го извлекува подебелиот крај, Џери го надмудрува Том, Душко Долгушко Патката ..., ќе ви се допадне изложбата на Џемс Кати, 51-годишен уметник кој на својата изложба во Лондон ги прикажува бруталните убиства на овие популарни ликови од цртаните филмови.

Погледнете ги сликите кои Џемс Кати ги прикажа на неговата изложба:


Брутално се убиени цртани јунаци 110

Брутално се убиени цртани јунаци 215

Брутално се убиени цртани јунаци 314

Брутално се убиени цртани јунаци 414

Брутално се убиени цртани јунаци 514

Брутално се убиени цртани јунаци 612

Брутално се убиени цртани јунаци 712
najforumce
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Брутално се убиени цртани јунаци Sneaky
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Брутално се убиени цртани јунаци Empty Re: Брутално се убиени цртани јунаци

Пишување by Александар on Вто Окт 07 2008, 13:09

мора да си многу нервозен штом си направил нешто вакво Very Happy хахаха
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Брутално се убиени цртани јунаци In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Брутално се убиени цртани јунаци Empty Re: Брутално се убиени цртани јунаци

Пишување by Vase on Вто Окт 07 2008, 15:27

Па редно време беше да победи којотот :pos:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Брутално се убиени цртани јунаци Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Брутално се убиени цртани јунаци Empty Re: Брутално се убиени цртани јунаци

Пишување by MaX on Вто Окт 07 2008, 19:50

Супер ме бендисаја сличињата...само утше да го видев на Скуби Ду некое
чудовиште кај со му ја кинит глана че бев прерадван :laugh:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Брутално се убиени цртани јунаци Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Брутално се убиени цртани јунаци Empty Re: Брутално се убиени цртани јунаци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот