Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Купила куќа за само 1,75 долари

Go down

Купила куќа за само 1,75 долари

Пишување by najforumce on Саб Окт 04 2008, 01:53Со понуда од само 1,75 долари на e-bay, една 30 годишна жена од Чикаго успеала да купи напуштена куќа во гратчето Сагинау, 170 километри северозападно од Детроит.

Џоан Смит, неодамна била најдобар понудувач на аукција на e-bay, а нејзината понуда од 1,75 долари била една од вкупно осумте понуди.

"Ќе се обидам да ја продадам. Не планирав да се селам во Сагинау", изјавила Џоан.

Вели дека не ја има видено куќата ниту го има посетено Сагинау, кој е тешко погоден од економски тешкотии последниве години.

На вратата од куќата виси известување за извршно рочиште, а Џоан Смит ќе мора да плати 850 долари заостанати трошоци и трошоци за чистење на двориштето.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Купила куќа за само 1,75 долари

Пишување by Александар on Саб Окт 04 2008, 16:40

jako Smile, za toj [to uspeal da ja prodajt mislev
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Купила куќа за само 1,75 долари

Пишување by bonte on Саб Окт 04 2008, 23:48

Да а купев јас сега ке ја продаев за 2,75... за инет Very Happy
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Купила куќа за само 1,75 долари

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот