Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ЛШ : Меси, нема правда ! !

Go down

ЛШ : Меси, нема правда ! !

Пишување by najforumce on Чет Окт 02 2008, 01:15Романскиот Клуж ги издржа налетите на милионскиот премиерлигаш Челси ( 0-0 ). Рома со головите на Вучинич и на два пати Баптиста му го нанесе вториот пораз на тимот на Блан, Бордо со ( 1-3 ).

Во дербито на колото на Сан Сиро, Интер ремизираше со германската гол машина Вердер 1-1 . Маикон беше прецизен за неоразурите, додека конечниот резултат го постави Пизаро. Антортозис ја доби кипарско – грчката. По Олимпијакос, на Кипар падна и Панатанаикос ( 3-1 ).

До првите бодови во стигна португалскиот Спортинг кој со 2-0 го совлада Базел. Лионел Меси е херојот на Барселона. Украинците беа близу до триумф но така не мислеше Меси кој на двапати во финишот биеше прецизно. ( 1-2 )

Убедливи фаворитите во Д групата.Атлетико со 2-1 го совлада Марсеј, додека Ливерпул инспириран од Стивен Жерард го совлада ПСВ со 3-1 .
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот