Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Замисли...

Go down

Замисли... Empty Замисли...

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Сеп 28 2008, 02:37

На оваа тема замислуваме некои необични работи кои можат/неможат да се случат некому...
На пример
Замисли ојш по пат и гром из ведра неба те мавнит :laugh:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Замисли... Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by Александар on Нед Сеп 28 2008, 15:57

zamisli vistina da te zemi grom dodeka si na oro pod vedro nebo
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Замисли... In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Сеп 28 2008, 16:17

Замисли како шо седиш сеа се опулиш нагоре и ти паднит лустерот на гла :laugh:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Замисли... Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by MaX on Пон Сеп 29 2008, 05:33

замислив

замисли да не го читаш ова во моментов
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Замисли... Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by bonte on Пон Сеп 29 2008, 06:34

замисли одиш,одиш,одиш.... и на крај ти теквит дека си седнат
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Замисли... Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Мај 20 2009, 05:27

Замисли се најш на пуст остров со 10 женски а си педер. :pos:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Замисли... Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by jelena on Чет Мај 21 2009, 13:20

замисли да имаш пролив и кивавица во исто време хахахаха :pos: :pos: :pos:

_________________
Замисли... 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Замисли... Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by MaX on Чет Мај 21 2009, 19:20

Замисли дека си шизофреник и дека сите ликови околу тебе се замислени
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Замисли... Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by BuBaSvaBa on Саб Мар 20 2010, 17:11

Замисли да добиеш во кладилница 300.00 денари, и пред да одиш да ги подигнеш парите сваќаш дека баба ти ти го фрлила ливчето.
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Замисли... Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by GBL on Саб Мар 20 2010, 19:12

Замисли дека спиеш а уствари гледаш телевизија

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Замисли... Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by BuBaSvaBa on Саб Мар 20 2010, 20:58

Замисли ти се оди во веце по голема нужда и во еден момент гледаш дека немаш тоалетна хартија.
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Замисли... Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by GBL on Нед Мар 21 2010, 15:10

Замисли гледаш надвор а уствари си у Веце

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Замисли... Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by Dejana on Чет Мар 25 2010, 22:53

замисли дека си бездомник
Dejana
Dejana
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Leo

Расположение : Замисли... Flirty
Треснал Глупости : 49
Поени : 53
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Штип
Ден на регистрирање : 2010-01-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by BuBaSvaBa on Пет Мар 26 2010, 15:30

Замисли купуваш куче а ти даваат мачка.
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Замисли... Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by GBL on Пет Мар 26 2010, 20:43

Ти замисли гледаш риба а уствари е коњ !

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Замисли... Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by BuBaSvaBa on Пет Мар 26 2010, 21:36

Замисли работиш во слаткара а си на диета.
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Замисли... Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by GBL on Пет Мар 26 2010, 21:46

Замисли чекаш тахи а ти доага трактор Basketball

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Замисли... Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by Dejana on Саб Мар 27 2010, 00:10

ај тај под мене нека замислее ...... дека има неограничена кредитна картичка Замисли... Icon_rr
Dejana
Dejana
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Leo

Расположение : Замисли... Flirty
Треснал Глупости : 49
Поени : 53
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Штип
Ден на регистрирање : 2010-01-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by GBL on Нед Мар 28 2010, 21:20

Ај тој над мене нека замисли дека го изела риба.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Замисли... Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by BuBaSvaBa on Пон Мар 29 2010, 13:15

Замисли дека можеш да леташ а немаш крилја.
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Замисли... Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by GBL on Пон Мар 29 2010, 16:27

Замисли си дека гледаш у пц а уствари седиш во авион !

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Замисли... Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by BuBaSvaBa on Вто Мар 30 2010, 23:41

Замисли дека си фотокопир.
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Замисли... Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by GBL on Сре Мар 31 2010, 17:47

Замисли си дека си метла

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Замисли... Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by BuBaSvaBa on Сре Мар 31 2010, 20:14

Zamisli pred nozete da ti padne ajfilovata kula.
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Замисли... Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Замисли... Empty Re: Замисли...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот