Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

КЛИМЕ ДИПЛОМИРА

Go down

КЛИМЕ ДИПЛОМИРА

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Чет Сеп 25 2008, 16:32

не знаев како да ја наречам темава ама уба е...абе најуба е Very Happy Very Happy
За сите кој не знајте,денес бев на Европски и Климе(deXterce) бранеше дипломска и одлично ја одбрани.инженер на мајка тој
ајде од мене честито па нека напредвит и да славиме другиот пат за магистратура :iconflowerhr4:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: КЛИМЕ ДИПЛОМИРА

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Сеп 25 2008, 19:17

Ај честито да му е :iconflowerhr4:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: КЛИМЕ ДИПЛОМИРА

Пишување by Kosta on Чет Сеп 25 2008, 21:35

Поооо темава :pos: :pos:

Ај честито Климче, иако го нема на форумов незнам како ќе прочита.

За брзо темава оди в канта....

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: КЛИМЕ ДИПЛОМИРА

Пишување by Александар on Чет Сеп 25 2008, 22:33

gratz Smile
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: КЛИМЕ ДИПЛОМИРА

Пишување by borisd on Чет Сеп 25 2008, 22:53

Браво Климе, алал да ти е!!!! :worshippy:
Се најубо!!!!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: КЛИМЕ ДИПЛОМИРА

Пишување by bonte on Пет Сеп 26 2008, 23:20

Јака е тмава...

Честитки Климе!!!!!!!!!!! :thumbup1:
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: КЛИМЕ ДИПЛОМИРА

Пишување by kate on Саб Сеп 27 2008, 01:21

Честитки и од мене
Требит да частиш колку те испоштовавме Very Happy
А кој е тој Климе иначе? :pos:
avatar
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: КЛИМЕ ДИПЛОМИРА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот