Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

HTC G1

Go down

HTC G1 Empty HTC G1

Пишување by bonte on Сре Сеп 24 2008, 20:50

Kонечно T-Mobile HTC G1 ,мобилнот телефон со софтвер од гоогле е пуштен во продажба за цена од 179USD ..

HTC G1 Googleg1
HTC G1 G1comparison

за повејке информации овде
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : HTC G1 Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

HTC G1 Empty Re: HTC G1

Пишување by Kosta on Чет Сеп 25 2008, 00:19

Добар изгледа вака на прв поглед, а и цената не е лоша .. Да видиме први впечатоци...

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : HTC G1 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот