Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање

Go down

What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање Empty What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање

Пишување by Kosta on Вто Сеп 23 2008, 19:19

Еве што се деси на еден квиз во Англија на прашањето што е по нациналност Александат Велики


_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање Empty Re: What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање

Пишување by borisd on Вто Сеп 23 2008, 20:23

Колку само беа самоуверени!!!! Very Happy:D:D:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање Empty Re: What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Сеп 23 2008, 20:42

да не е прв пат да се потврди од некој дека Александар бил македонец,ама ова е квиз,тв,а реалноста дека е оспорувано и од Велика Британија за жал не е во наша корист
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање Empty Re: What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање

Пишување by Александар on Нед Сеп 28 2008, 15:53

https://www.youtube.com/watch?v=k2g--2S3Ly4
гледајте го клипот, и ако сте зачленати на youtube. дајте коментар или само 5+ оцена ty
Александар
Александар
Македонија

Расположение : What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање Empty Re: What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање

Пишување by Kosta on Вто Сеп 30 2008, 04:52

Александар напиша:https://www.youtube.com/watch?v=k2g--2S3Ly4
гледајте го клипот, и ако сте зачленати на youtube. дајте коментар или само 5+ оцена ty

хехех јако видеово, ама џабе мислам, :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање Empty Re: What Nationality Was Alexander the Great, квиз прашање

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот