Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

K-15 или Штаб?

Go down

К-15 или Штаб ?

K-15 или Штаб? Bar1088%K-15 или Штаб? Bar10 88% 
[ 7 ]
K-15 или Штаб? Bar1012%K-15 или Штаб? Bar10 12% 
[ 1 ]
 
Општо гласови : 8

K-15 или Штаб? Empty K-15 или Штаб?

Пишување by kate on Вто Сеп 23 2008, 03:57

Ај кажете кој може повеќе да ве расположи::::::::::>Штаб или К-15? Laughing или можеби ни едните ни другите Question
kate
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by Kosta on Вто Сеп 23 2008, 04:54

К-15 си се К-15 и се незаменливи :worshippy: :thumbup1:

Најдобри скечови имаат.

А за штаб и тие се доста интересни и знаат да насмееат... Еве ќе стам и една анкета, јас гласам за к-15 :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : K-15 или Штаб? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by MaX on Сре Сеп 24 2008, 13:00

НИ ЕДНО НИ ДРУГО :0531:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : K-15 или Штаб? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by iki on Сре Сеп 24 2008, 22:09

i dvete
ama glasav za K-15 :smileJ:
iki
iki
Асистент
Асистент

Female
Aquarius

Расположение : K-15 или Штаб? Happy
Треснал Глупости : 73
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by Kosta on Чет Сеп 25 2008, 00:28

MaX напиша:НИ ЕДНО НИ ДРУГО :0531:

Зш бе така викаш. Баш се супер и К-15 и Штаб. Цени малце тоа што се прави од луѓе кои колку толку ќе те направат да се насмееш и во најтешки моменти. Секој труд се цени. :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : K-15 или Штаб? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Чет Сеп 25 2008, 01:27

к-15 ги нема или мене така ми се чини?!
Штаб не ни ги гледам малку ми се извештачени тие
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : K-15 или Штаб? Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by MaX on Чет Сеп 25 2008, 20:25

Kosta напиша:
MaX напиша:НИ ЕДНО НИ ДРУГО :0531:

Зш бе така викаш. Баш се супер и К-15 и Штаб. Цени малце тоа што се прави од луѓе кои колку толку ќе те направат да се насмееш и во најтешки моменти. Секој труд се цени. :thumbup1:

Овие те терет да се насмејш на најтешки моменти????
Епа че речам блазетебе само ништо друго.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : K-15 или Штаб? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by Kosta on Чет Сеп 25 2008, 21:32

Жал ми е што не цениш нешто добро....

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : K-15 или Штаб? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by MaX on Пет Сеп 26 2008, 00:49

Тука си грешка ГОЛЕМА...
Јас ценам добри работи...вервиме другарче ова е најспротивното од добро.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : K-15 или Штаб? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Сеп 26 2008, 18:36

К-15 ми се интересни, овие штаб не ни ги знам.
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : K-15 или Штаб? Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by Kosta on Пет Сеп 26 2008, 22:39

Еве Max К-15 колку добра слика ти даваат за македонската демократија


_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : K-15 или Штаб? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by bonte on Пет Сеп 26 2008, 23:09

исти кура* друго пакованје
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : K-15 или Штаб? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by borisd on Саб Сеп 27 2008, 01:00

К-15 и Штаб не се за споредување, зашо и двете (не знам како да ги наречам Smile ) прават хумор, за некој не е смешно за некој не е, ама важно се трудат. Само К-15 и Штаб останаа во земјава да прават хумор, уште тие да не се и од хумор, ќе ги имаме само вицовите во весник.
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : K-15 или Штаб? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by bonte on Саб Сеп 27 2008, 23:52

borisd напиша:.......... само вицовите во весник.

и тие не биги нарекол хумор....
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : K-15 или Штаб? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Сеп 28 2008, 02:50

bonte напиша:
borisd напиша:.......... само вицовите во весник.

и тие не биги нарекол хумор....

Хумор е бонте ко ќе стреси нешто закон :pos: :pos: Да се згазиш од смеење :pos:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : K-15 или Штаб? Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by Александар on Нед Сеп 28 2008, 15:48

MaX напиша:
Kosta напиша:
MaX напиша:НИ ЕДНО НИ ДРУГО :0531:

Зш бе така викаш. Баш се супер и К-15 и Штаб. Цени малце тоа што се прави од луѓе кои колку толку ќе те направат да се насмееш и во најтешки моменти. Секој труд се цени. :thumbup1:

Овие те терет да се насмејш на најтешки моменти????
Епа че речам блазетебе само ништо друго.
ne se najteski momenti tuku kriticni a toa ako vi e smesno se so se slucuva togas blazesivas taka? praev citat zs me nervirat tastaturava ke ja skrsam
Александар
Александар
Македонија

Расположение : K-15 или Штаб? In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by MaX on Пон Сеп 29 2008, 05:38

Вака сеа не е тешко на политичари како што имаме ние да правиме
хумор.....Како прво и прво пола од нив не знает македонски....
А другите не ги изговарет буквите како што треба ко че видиш...

А и нормално нашите че обејчет нешто и нормално то немат да го остварет,и вас ви е смешно да го слушате то шо не го имет остварено само
со мутиран глас(миле,цацко,тошо,џемо билбиљ итн).

Или во други случаи вицови преправено во скечеви...ито да е уште потрагично
тие вицеви се постари и од мене....

Најискрено иам гледано К-15 ито повеќе од вас можит....ама ги гледав во 7мо одделение

Тога ми беа интересни.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : K-15 или Штаб? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

K-15 или Штаб? Empty Re: K-15 или Штаб?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот