Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Џенифер Лопез на концерт во Грција го покажала салото околу градите

Go down

Џенифер Лопез на концерт во Грција го покажала салото околу градите

Пишување by najforumce on Вто Сеп 23 2008, 01:47Џенифер Лопез ( 39 ) имала концерт на Олимпискиот стадион во Грција. Пеела во бел фустан пред 11 000 обожаватели. Сепак, фустанот откривал повеќе отколку што требало, па така Џеј Ло го покажала салото кое и се насобрало околу градите.

Мајката на близнаци неодамна изјавила дека не сака да ги намали насобраните килограми.
-Мислам дека човек мора прво да се сака себеси и да ужива во повремените "гревови" како јас во храната - изјавила Џеј Ло која некогаш предизвикуваше воздишки со облините.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот