Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

најдобро место за излегување во Битола

Go down

најдобро место за излегување во Битола

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пет Сеп 19 2008, 20:49

Кое место,доколку излегувате или сте излегле,ви се свиѓа најмногу?
Според мене,најдобар клуб е "расчекор" место со одлична музика,супер ентериер и добри цени(посебно на студентска).
Друго место би го издвоил пабот "интермецо" каде знам да заглавам со колегите со добра кригла пиво.
А за вас?
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by jelena on Пет Сеп 19 2008, 22:54

Smile хехехе Битола фала за темата HalfGrown_IDIOT
:mercy:
мое нај убо место за излегвање е пивницата "De Niro" таму веке и стаж имам :laugh: супер музика и одбрани луге одат таму...
За дискотеки Расчекор ако има некое журче или Инфинити...
порано одев Visage ама се затвори тој кафич а беше нај убо место во Бт штета...

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пет Сеп 19 2008, 23:20

jelena напиша:Smile хехехе Битола фала за темата HalfGrown_IDIOT
:mercy:
мое нај убо место за излегвање е пивницата "De Niro" таму веке и стаж имам :laugh: супер музика и одбрани луге одат таму...
За дискотеки Расчекор ако има некое журче или Инфинити...
порано одев Visage ама се затвори тој кафич а беше нај убо место во Бт штета...

"De niro" еднаш требаше да одам,ама испадна нешто друго и пропадна можноста :laugh: .Еве сега да почнам на факултет и ќе проверам шо има :iconflowerhr4:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by Kosta on Саб Сеп 20 2008, 03:51

Кафана Ловец :vozbuden: :pos: :pos:

И сум биден во Расчекор и Инфинити (и уште на едно место ама не ми теквит како се викаше), супер местенца :thumbup1:

тољку знам од Битола :pos:

Ми се свиѓа ноќниот живот...

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by borisd on Саб Сеп 20 2008, 04:29

Ловец RULZZZZ!!!!!!!!
Други места: Порта Џез, Лектира, Расчекор, Интермецо и Инфинити.
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Сеп 20 2008, 04:49

Ја во Битола никогаш неам излезено навечер Sad
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by jelena on Саб Сеп 20 2008, 06:48

Kosta напиша:Кафана Ловец :vozbuden: :pos: :pos:

И сум биден во Расчекор и Инфинити (и уште на едно место ама не ми теквит како се викаше), супер местенца :thumbup1:

тољку знам од Битола :pos:

Ми се свиѓа ноќниот живот...


хахахах не ме потсеќај на Ловец хахахаха колку јако си поминавме тогаш аааааааааааааааа сакам пак хахаха
а другото место кај шо беше се вика Позитив :laugh: :smileJ:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by SteelTemplar on Саб Сеп 20 2008, 18:00

Кај нас на стан... Поубо од то немат... :ljolj:

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Сеп 23 2008, 05:39

~The Vampire~ напиша:Ја во Битола никогаш неам излезено навечер Sad

ам речи ти немаш речено,ќе те прошетаме Very Happy
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by MaX on Сре Сеп 24 2008, 12:59

Најубави места во Бт ми се Порта Џез и Ел Греко


Последната промена е направена од MaX на Сре Сеп 24 2008, 18:24. Мислењето е променето 1 пати
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by DeadSociety on Сре Окт 01 2008, 13:19

najubo mesto vo bitola za izlegvenje e dnevnata kaj boris vo stanot...so kompjuteri (internet) , gitari, televizor...i pijanje i jadenje najeftono duri i bez pari Wink Very Happy
avatar
DeadSociety
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Треснал Глупости : 18
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : StrugaF
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by guru_pitka on Пон Aвг 24 2009, 22:44

за најдобро место за излегување во бт (а и секаде по комшии Smile) зависи каков нојќен живот обожаваш ако сакаш денс-денс тогаш најарни дискотеки ти се INFINITY i POZITIV aj i RASCEKOR ма да мене ич не ми се бендисува во последно ептен селјачана е внатре и нема некоја јака журка играње туку само гледање како телиња едни во други и озборување Smile за потпивнување со мезење тука се АНТИКО, ЛОВЕЦ, ЛА КАСА, ако обожавате КАРАОКЕ или ВОТКА пати или некој друг пијалок на вечерта тука вие е SREK и GT па и скоро сите други кафичи по корзото Smile за ПЛАКНЕЊЕ очи и слушање на надежна певачица во подоцните часови задолжени се DELINA, BAR KORZO, како и локалата кафана во С.Кравари КАЈ МИТАТ каде има на секоја маса ПЛЕСАЧИЦА која ако и фрлиш некој денар се претвора и во певалака Smile))) Нешто подобро е во KAPITAL HIL на излезот од бт кон грција на терминалот каде певалките и плесачиците се на повисоко ниво како и услугата и сепарињата Smile и за крај за обожаватели на РОК МЕТАЛ забави неможам да ви помогнам за место незнам кај се прават вакви добри забави обично тие си се забавуваат по паркови школи и дома Smile)) МИСЛАМ јасно ви ги објаснив сите подобри места за излегување во БТ.... Very Happy

guru_pitka
Почетник
Почетник

Male
Leo

Треснал Глупости : 1
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Tuka ne me gledas
Ден на регистрирање : 2009-08-24

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by Александар on Сре Сеп 09 2009, 08:12

њтф, друг беше муабетот али ајт, ко ке ојте бт сите кај бориз со с
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот