Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Само уште еден ден...?

Go down

Само уште еден ден...?

Пишување by jelena on Сре Сеп 17 2008, 10:59

Да имате само уште еден ден за живот што ке направите?

Јас ке останам со најблиските и саканите личности. Нема да ми биди многу до шетање, до праење луди работи.

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Сеп 17 2008, 15:30

Правам работи за кои до тогаш не сум имала храброст. Од секакви авантури до апсолутно се се :iconflowerhr4:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by MaX on Сре Сеп 17 2008, 17:43

И јас би бил со саканите личности.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by Kosta on Сре Сеп 17 2008, 19:13

Ќе се фрлам од кривата кула во Пиза

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 19:14

јас пак си реков ќе ја туркаш за да ја исправиш :ljolj:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by SteelTemplar on Сре Сеп 17 2008, 20:50

Че го напрам невозможното.... че прам муабет со Господ... То значит дека че се издрогирам со сите дроги и че напрам муабет со Господ и на крај че јадам Over... :DD

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by kate on Саб Сеп 27 2008, 01:41

Последниот ден ќе го поминам со најблиските и во добро расположение,ако е тоа можно Very Happy
avatar
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by GirlBT on Саб Сеп 27 2008, 15:16

ќе направам се што не сум можела до сега...сигурно некоја луда работа
avatar
GirlBT
Студент
Студент

Female
Taurus

Треснал Глупости : 41
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : earth
Ден на регистрирање : 2008-09-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by bonte on Саб Сеп 27 2008, 23:50

Posledniot den.... hmm..

ce go pominam na msn... tamo e guzvata.. jako ke e..
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by Александар on Нед Сеп 28 2008, 15:56

da imam samo uste 1den Smile ke se prosvetlam i diki ke prajt muabet so mene
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by borisd on Сре Ное 26 2008, 19:09

Ке трчам гол по чаршија Smile И шо знам ... ке напишам проштално писмо и ке заминам на долг пат Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот