Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

лудо и незаборавно!

Go down

лудо и незаборавно!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 05:07И ова се случува! :pos:
Млад пар е пронајден како спие во тревникот пред куќа.И сето ова не би било воопшто чудно доколку девојката на себе не би имала само танга и градник а дечкото само патики! :pos: :pos:
Кога полицијата ги разбудила тие се засрамиле и со наведнати глави си отишле по дома.
Јаки се луѓево! :s215: :s215: :ljolj:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: лудо и незаборавно!

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Сеп 17 2008, 05:09

Таа облечена тој пиштол ...хм.... scratch
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: лудо и незаборавно!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 05:10

~The Vampire~ напиша:Таа облечена тој пиштол ...хм.... scratch
можит мал му бил па неморало да го скриет :ljolj: :ljolj:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: лудо и незаборавно!

Пишување by jelena on Сре Сеп 17 2008, 05:14

леле за грев бе :ljolj: :ljolj: :ljolj:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: лудо и незаборавно!

Пишување by Kosta on Сре Сеп 17 2008, 05:40

Сваштарија :ljolj: :ljolj:

Имаш информација кај се десило ова? Мислам по Македонијава или ?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: лудо и незаборавно!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 05:46

Kosta напиша:Сваштарија :ljolj: :ljolj:

Имаш информација кај се десило ова? Мислам по Македонијава или ?

се случило во Хамбург а паров биле на гости :pos:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: лудо и незаборавно!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот