Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кастро

Go down

Кастро

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 02:35

Хелоу еврибади :133:
Бев неколку пати и местото ми се свиѓа ептен!
Добро музиче цело време,фини дечки и девојки и тн.
Што мислите?
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by Kosta on Сре Сеп 17 2008, 02:43

Кастро е закон местенце, имам доста одено таму, и секој пат си имам поминувано супер. Сега во последно време не сум појден, а не знам ни дали работи. Знае некој работи местото или ?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 02:47

Kosta напиша:Кастро е закон местенце, имам доста одено таму, и секој пат си имам поминувано супер. Сега во последно време не сум појден, а не знам ни дали работи. Знае некој работи местото или ?

идам ск и ако работи ојме :thumbup1:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Сеп 17 2008, 05:06

Колку што знам за местот свирки има таму или грешам? scratch
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 05:13

~The Vampire~ напиша:Колку што знам за местот свирки има таму или грешам? scratch

да доаѓаат бендови од околијава ни балканска,ама јас и немам фатено да појдам :thumbup1: .
Мене местото ме ранит многу,сум поминал многу убо а :pos: и то неколку пати
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by jelena on Сре Сеп 17 2008, 05:30

јас имав огромна желба ама нејкеја да ме однесат и сега ко ке си дојдам макар и сама ке одам... Very Happy

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Сеп 17 2008, 05:32

jelena напиша:јас имав огромна желба ама нејкеја да ме однесат и сега ко ке си дојдам макар и сама ке одам... Very Happy

Ееее сама, малку ли сме ние :pos: Сите заедно :pos: Чим има свирки мора да се посети местово :thumbup1:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by Kosta on Сре Сеп 17 2008, 05:34

Епа ајде ќе се собериме неколку души и ќе одиме на журка....

:zurka:

Знам на времето Пеце од Суперхикс да не беше таму менаџерт или што беше и праеше тој свирки

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 05:37

Kosta напиша:Епа ајде ќе се собериме неколку души и ќе одиме на журка....

:zurka:

Знам на времето Пеце од Суперхикс да не беше таму менаџерт или што беше и праеше тој свирки

мислам дека е газда
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by Kosta on Сре Сеп 17 2008, 05:38

Да газда беше :icon_cheesygri

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by MaX on Сре Сеп 17 2008, 17:50

Беше ама....

Кастро е закон местенце.Се трудат многу барем за андерграунд сцена.
Носат бендови од цела европа дури и еднашка имав можност тамо да ги
гледам и Мардук(норвешка).И нормално си поминав преубо. :thumbup1:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by Kosta on Сре Сеп 17 2008, 19:12

Беше ама што Max ?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by geri on Чет Сеп 18 2008, 12:26

сум бил многу малце,и некако не ми се свига.
што знам...може треба да сум пијан за да ми е ок

geri
Студент
Студент

Male
Gemini

Расположение :
Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 42° 0'19.16
Ден на регистрирање : 2008-09-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by jelena on Пон Окт 27 2008, 16:56

jeeeeeeeeeeee konecno mi se ostvari zelbata bev Kastro i najubo si pominav :thumbup1: jeeeeeeeeeeeeeee

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by MaX on Вто Окт 28 2008, 03:09

jelena напиша:jeeeeeeeeeeee konecno mi se ostvari zelbata bev Kastro i najubo si pominav :thumbup1: jeeeeeeeeeeeeeee

хехе,па нормално дека ќе си поминиш најубо...андерграунд место е :laugh:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by jelena on Вто Окт 28 2008, 18:06

MaX напиша:
jelena напиша:jeeeeeeeeeeee konecno mi se ostvari zelbata bev Kastro i najubo si pominav :thumbup1: jeeeeeeeeeeeeeee

хехе,па нормално дека ќе си поминиш најубо...андерграунд место е :laugh:

da ama poubo ke bese site da bevme sobrani ama aj sledeci put :thumbup1:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by Kosta on Чет Окт 30 2008, 03:36

И јас бев :icon_mrgreen:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кастро

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот