Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Најдобро кафуле во Струга?

Go down

Најдобро кафуле во Струга?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пон Сеп 15 2008, 20:13

За мене во последно време тоа е "SOHO".Местенцето има модерен ентериер,има квалитетна услуга,и мислам дека предничи во однос на другите кафе места во Струга.
Кое кафуле во Струга е најдобро според вас?
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобро кафуле во Струга?

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Сеп 15 2008, 21:21

На прво место го ставам Калабалак, поопуштено место ми нема, онака за релаксација, малку да се тргниш од љубопитните погледи на стружаниве како си облечен, со кого си и што правиш. Бај да веј персоналот е прво место, :thumbup1: , музиката, атмосферата.....
На второ место Туламур. Закон свирки има, убаво е. Овие две ги издвојувам како најсупер места за мене, каде се чувствувам удобно и опуштено, кој ми е прв услов за да си поминам убаво. Најлошо-Адмирал! No
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобро кафуле во Струга?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пон Сеп 15 2008, 22:31

Калабалак да супер место,одам често :laugh: .
Немам предрасуди кај ќе одам,ми се случило да се облечам елегантно па да влезам Калабалак,ми се случило и во "кремски" кафич да влезам недотеран.Шо знам бар мене то не ми е проблем
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобро кафуле во Струга?

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Сеп 15 2008, 23:45

HalfGrown_IDIOT напиша:Калабалак да супер место,одам често :laugh: .
Немам предрасуди кај ќе одам,ми се случило да се облечам елегантно па да влезам Калабалак,ми се случило и во "кремски" кафич да влезам недотеран.Шо знам бар мене то не ми е проблем

Абе и мене ми е гајле како ќе појдам облечена во некој кремски кафич, стилот мој не го менувам. Ама има периоди некогаш ептен ме нервира некој зркнал во тебе те гледа од главе до пете и нешо и шепка на таа до неа упорно гледајќи те -.- Аууу :0531: Пречи понекогаш.
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобро кафуле во Струга?

Пишување by Kosta on Вто Сеп 16 2008, 01:57

За мене најдобро место во Струга е Туламур. Го редам на прво место, зашто едноставно ме привлеквит местото. Фини луѓе, добро музиче, пријатна атмосфера. Добро е и калабалак, доста често одев таму во последно време, онака тоа место ми ги трга мислите од се :smileJ: А најпоќе што мразам е Адмирал... Нема ни потреба да се објаснува зашто ...

Ко ќе виш на крај, нешто слично на мислењето на ~The Vampire~

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобро кафуле во Струга?

Пишување by Kosta on Вто Сеп 16 2008, 01:58

~The Vampire~ напиша:
HalfGrown_IDIOT напиша:Калабалак да супер место,одам често :laugh: .
Немам предрасуди кај ќе одам,ми се случило да се облечам елегантно па да влезам Калабалак,ми се случило и во "кремски" кафич да влезам недотеран.Шо знам бар мене то не ми е проблем

Абе и мене ми е гајле како ќе појдам облечена во некој кремски кафич, стилот мој не го менувам. Ама има периоди некогаш ептен ме нервира некој зркнал во тебе те гледа од главе до пете и нешо и шепка на таа до неа упорно гледајќи те -.- Аууу :0531: Пречи понекогаш.

Мало градче, секој со секој се знае, ко ќе видиш секој за секој зборви :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобро кафуле во Струга?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Сеп 16 2008, 02:58

да то е мала средина,мора да се навикниме :thumbup1:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобро кафуле во Струга?

Пишување by MaX on Вто Сеп 16 2008, 20:59

Прво нормално Калабалак...и јас сакам да го пофалам персоналот што работа тамо :laugh:

Второ место Ирските пабој,па после то Регата.

Според мене најмирни местенца во Струга.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобро кафуле во Струга?

Пишување by Kosta on Вто Сеп 16 2008, 22:41

Еј ги заборајв и јас ирските пабој :thumbup1: :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобро кафуле во Струга?

Пишување by iki on Саб Сеп 20 2008, 02:43

spored mene tulamure i cinema
avatar
iki
Асистент
Асистент

Female
Aquarius

Расположение :
Треснал Глупости : 73
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобро кафуле во Струга?

Пишување by kate on Саб Сеп 20 2008, 03:39

iki напиша:spored mene tulamure i cinema

Така е и затоа почесто си ги посетвиме :133: :pos:
avatar
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобро кафуле во Струга?

Пишување by jelena on Саб Сеп 20 2008, 06:57

имам одено само Калабалак и многу ми се бендиса местото и да пофалам едно дете од персоналот тако звани Макс многу убо кафе ми напрај :worshippy:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобро кафуле во Струга?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот