Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Омилен цртан филм од детството?

Go down

Омилен цртан филм од детството?

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Сеп 14 2008, 06:30

Сите како мали сме гледале цртани филмови, па дури понекогаш и сега ми е интересно да гледам некој цртан филм што сум го гледала како мала. Very Happy
Омилен ми беше, Трнорушка заспаната убавица, после Пепелашка, Снежана и седумте џуџиња, па Ариел сирената Laughing Море со каков мерак би ги гледала сите овие сега Laughing
Некој ден ко ќе му ја седнам сите по ред ќе ги изнагледам. Особено заспаната убавица, мојот омилен до ден денес. Се гледа по аватарот Laughing
Кои беа вашите омилени? :iconflowerhr4:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен цртан филм од детството?

Пишување by Kosta on Нед Сеп 14 2008, 17:52

Мислам дека го имам поминато детството со Брзата птица итрица Very Happy (штета, од секогаш сакав да тепа којатот, али јебига не се деси тоа Twisted Evil ). И со Johnny Bravo :worshippy: :worshippy: - respect за цртанов.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен цртан филм од детството?

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Сеп 14 2008, 18:55

Kosta напиша:Мислам дека го имам поминато детството со Брзата птица итрица Very Happy (штета, од секогаш сакав да тепа којатот, али јебига не се деси тоа Twisted Evil ). И со Johnny Bravo :worshippy: :worshippy: - respect за цртанов.

Знаев дека овој ќе го напишиш знаев :laugh:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен цртан филм од детството?

Пишување by Vase on Пон Сеп 15 2008, 00:37

Ја најбољи цртан филм шо сум го глеал е оној со карате коа овој шо е петелов на кучето ке му ја скрши кичмата и после овој ке иде кај газдата да се пожали зошто петелот му ја скршил кичмата, и овој ке му рече гони се у пичку матер и исто како и петелот и он му ја скрши кичмата... :pos:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен цртан филм од детството?

Пишување by iki on Саб Сеп 20 2008, 02:01

пинк пантер оној со овцана
avatar
iki
Асистент
Асистент

Female
Aquarius

Расположение :
Треснал Глупости : 73
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен цртан филм од детството?

Пишување by SteelTemplar on Саб Сеп 20 2008, 18:03

Vase напиша:Ја најбољи цртан филм шо сум го глеал е оној со карате коа овој шо е петелов на кучето ке му ја скрши кичмата и после овој ке иде кај газдата да се пожали зошто петелот му ја скршил кичмата, и овој ке му рече гони се у пичку матер и исто како и петелот и он му ја скрши кичмата... :pos:


Дефинитивно најакиот цртан филм и најмногу се имам смеено на тој цртан!!
Looney Toones закон!!! :thumbup1:

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен цртан филм од детството?

Пишување by iki on Пет Сеп 26 2008, 01:19

хепи три френдс :smileJ: :icon_mrgreen:
avatar
iki
Асистент
Асистент

Female
Aquarius

Расположение :
Треснал Глупости : 73
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен цртан филм од детството?

Пишување by MaX on Пет Сеп 26 2008, 13:05

Денвер последниот диносаурус ми беше најомилен...ги иам пукнато на моите да
ми купет гитара ко шо имаше тој :laugh:

И рок ен рол беше Денвер мора да признајте :thumbup1:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен цртан филм од детството?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот