Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Во кој филм би сакале да глумите?

Go down

Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Сеп 14 2008, 06:20

Насловот е јасен...Во кој филм би сакале да добиете некаква улога?

Јас дефинитивно во Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles

Филмот е закон, убава содржина, плус вампирите (Том Круз и Брет Пит зрачат со посебна убавина во филмот) :iconflowerhr4:


avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by MaX on Нед Сеп 14 2008, 12:52

Јас би сакал да глумам во Страв и параноја во Лас Вегас(Fear and Loathing in Las Vegas)


avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by SteelTemplar on Нед Сеп 14 2008, 17:26

Мапет Шоу и во Ерагон

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by Kosta on Нед Сеп 14 2008, 18:02

Пошто сега го гледам Prison Break, сакам во него да би глумел :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by fiko-mk on Вто Сеп 16 2008, 16:49

"The training day" со Дензел Вашингтон во главна улога :thumbup1:
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by GBL on Нед Јун 14 2009, 16:12

брзи и бесни "The Fast and furious"
со вин дизел и брајан Very Happy

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот