Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Девојка поради наметлив додворувач пукала во клуб

Go down

Девојка поради наметлив додворувач пукала во клуб

Пишување by najforumce on Нед Сеп 14 2008, 01:48Изнервираната Раула Раду изгубила контрола откако момче во еден клуб не сакало да ја остави на мира. Откако пет пати ја поканил да играат, девојката од торбата извадила пиштол и почнала да пука. За среќа никој не бил повреден.

Против 24 годишната девојка е поднесено обвинение, а еден од гостите рекол дека момчето било многу досадно.

"Едноставно го извади пиштолот и почна да пука. Не верувам дека некој наскоро ќе ја покани за танц" - рекол еден од присутните.

:vozbuden: :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden:
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот