Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Lost

Go down

Lost

Пишување by Kosta on Саб Мај 19 2007, 19:40

Една од најпопуларните играни серии која моментално ја даваат на A1 телевизија ( а и на А1+ ) !!! Се надевам голем дел од вас веќе ги гледале сите сезони . Мене лично ми се допаѓа како серија !!Последната промена е направена од Kosta на Сре Мар 05 2008, 00:26. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Lost

Пишување by PsyTrip on Нед Мај 27 2007, 22:03

Spored mene najbolji serija do sea so ja iam gledano e CSI
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Lost

Пишување by Александар on Пет Јун 15 2007, 19:00

да да добра е додека не ја видов серијата "Prison Brake" проверете ја.
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Lost

Пишување by 1MM0rtalis on Вто Јун 26 2007, 18:10

искрено сум ја гледал и prison Brake и lost од лостне сите сезони ама појчето и мислам дека prison brake е подобар од од lost ама CSI е најзакон од сите барем според мене.Гледајте го или пробајте да гледате некоја епизода од Supernatural многу е јака
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Lost

Пишување by PsyTrip on Сре Јун 27 2007, 14:16

1MM0rtalis напиша:искрено сум ја гледал и prison Brake и lost од лостне сите сезони ама појчето и мислам дека prison brake е подобар од од lost ама CSI е најзакон од сите барем според мене.Гледајте го или пробајте да гледате некоја епизода од Supernatural многу е јака

Се Сложувам со тебе
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Lost

Пишување by 1MM0rtalis on Нед Jул 01 2007, 15:27

si go gledal supernatural?
ili barem nekoi epizodi?
so mislis?
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Lost

Пишување by Александар on Пон Фед 18 2008, 15:08

1MM0rtalis напиша:si go gledal supernatural?
ili barem nekoi epizodi?
so mislis?
LOST да да секако What a Face

иако е ова од летото дали некој има претстава, знае, што се случува со LOST ??? онака чисто информативно???
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Lost

Пишување by Jimmy on Пон Фед 18 2008, 15:42

Sargeras напиша:
1MM0rtalis напиша:si go gledal supernatural?
ili barem nekoi epizodi?
so mislis?
LOST да да секако What a Face

иако е ова од летото дали некој има претстава, знае, што се случува со LOST ??? онака чисто информативно???

па почна во Америка на ABC со прикажување четвртата сезна дојдени се некаде до 3-4 епизода многу работи почнаа да стануваат појасни ја има на торент кој сака нека си ја симне
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Lost

Пишување by Goran - Gogo on Пон Фед 18 2008, 17:05

А добро до кај се стигнати со снимање.
Јас сум гледал лост до 15 епизода некаде од 3 сезона, ама искрено да ви кажам prison break многу повеќе ми го фалат, па само нека завршат овио полагањава и ќе се нафатам да ги гледам.
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Lost

Пишување by Ike on Нед Мар 09 2008, 14:24

Lost сега има 4та сезона,а мислам дека ќе тераат до 6та или 7ма сезона.
Лост ми е најубавата серија што ја имам гледано до сега!Најнови информации,линкови за даунлоад на лост,превод итн. на www.lostseries.blog.com.mk

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Lost

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот