Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

16 годишна девојка се самоубила поради страв од крај на светот

Go down

16 годишна девојка се самоубила поради страв од крај на светот

Пишување by najforumce on Пет Сеп 12 2008, 02:02Експериментот за кој последниве денови пишуваат сите медиуми, една 16 годишна девојка го свтаила пресериозно, па поради страв од можниот крај на светот извршила самоубиство.

Откако на телевизија гледала извештај од експериментот за кои некои тврдат дека би можел да предизвика крај на светот, толку се преплашила што се отрула и умрела.

Таткото на 16 годишната Чаи изјавил дека девојката прашала дали ќе се уништи светот кога научниците ќе го започнат експериментот, а родителите и објасниле дека не треба да се грижи и дека се работи за корисен експеримент.

Чаи е најстара сестра од 6 деца, а нејзиниот татко верува дека на нејзе најмногу влијаел еден телевизиски извештај во кој било кажано дека "Земјата ќе се преполови и сите ќе умрат".
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 16 годишна девојка се самоубила поради страв од крај на светот

Пишување by jelena on Пет Сеп 12 2008, 05:17

за грев бе Sad

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 16 годишна девојка се самоубила поради страв од крај на светот

Пишување by Kosta on Пет Сеп 12 2008, 12:29

:sad: тоа е тоа... немам зборови

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: 16 годишна девојка се самоубила поради страв од крај на светот

Пишување by Александар on Пет Сеп 12 2008, 17:45

можеби требало да и кажат и дека треба да "НЕ" верува во се што ќе види на ТВ
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 16 годишна девојка се самоубила поради страв од крај на светот

Пишување by SteelTemplar on Пет Сеп 12 2008, 20:20

Реков дека новинарите се криви и глупоста на чоекот?

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 16 годишна девојка се самоубила поради страв од крај на светот

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Сеп 12 2008, 22:35

Па кога неписмењаци лажни информации даваат на тв се се случува. Крај на светот, мај ес!
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 16 годишна девојка се самоубила поради страв од крај на светот

Пишување by SteelTemplar on Саб Сеп 13 2008, 17:53

Јас пред да ја пуштет машината си седев на балкон цела вечер, и си се пулев во ѕвездите... Јако беше Smile.

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 16 годишна девојка се самоубила поради страв од крај на светот

Пишување by Kosta on Нед Сеп 14 2008, 01:29

Јас се пијанчев, го славев последниот ден од постоењето на светот :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: 16 годишна девојка се самоубила поради страв од крај на светот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот