Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Зошто е полесно да си машко?

Go down

Зошто е полесно да си машко? Empty Зошто е полесно да си машко?

Пишување by jelena on Сре Сеп 10 2008, 02:27

1. Секој телефонски разговор го завршуваат за 30 сек.
2. За годишен одмор им се доволни само 7 дена и 1 куфер
3. Може сам да ги отвара сите конзерви и тегли
4. Кога менуваат канали на TV не се задржуваат таму кај шо има солзи
5. Нивниот задник нема никаква улога во интервјуто за на работа
6. Сите нивни оргазми се прави...
7. Кога ке отслужат војска не мора после то да рибаат WC
8. Премногу секс нема да им ја уништи репутацијата
9. Може да се истушираат и облечат за 10 мин.
10. Не мораат да се бричат под нивото на вратот
11. Автоматичарите воглавно им ја кажуваат вистината
12. Не добивааат нервен слом ако некој не им ги примети чевлите или фризурата
13. Знаат нај малку 3 начини за отворање на пивски шишиња
14. Може да му завидуваат на Ben Aflek а при тоа после гледање на фил да не се ставаат на диета
15. Не се замараат кој им зборува зад грб
16. Три пара чевли им се и повеќе од доволни
17. Лугето не им зјапаат во градите додека зборуваат со нив
18. Ако на журка има некој исто или слично облечен ко нив не ни преиметуваат
19. И за крај едно прашање… Што е тоа целулит?

:ljolj: :ljolj: :ljolj: :cao:

_________________
Зошто е полесно да си машко? 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Зошто е полесно да си машко? Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зошто е полесно да си машко? Empty Re: Зошто е полесно да си машко?

Пишување by Vase on Сре Сеп 10 2008, 05:11

20. Мочаат стоечки :laugh:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Зошто е полесно да си машко? Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зошто е полесно да си машко? Empty Re: Зошто е полесно да си машко?

Пишување by Kosta on Сре Сеп 10 2008, 14:08

21. Не е битно како се облекуваат. Битно е дали тоа стои на нивниот карактер. И тетоважите се џабе ако немаат издржан eye contact на моторџиски мадафака :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Зошто е полесно да си машко? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Зошто е полесно да си машко? Empty Re: Зошто е полесно да си машко?

Пишување by Vase on Сре Сеп 10 2008, 15:20

Kosta напиша:21. Не е битно како се облекуваат. Битно е дали тоа стои на нивниот карактер. И тетоважите се џабе ако немаат издржан eye contact на моторџиски мадафака :laugh:

Или тетоважа ЈНА со гола женска :pos:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Зошто е полесно да си машко? Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зошто е полесно да си машко? Empty Re: Зошто е полесно да си машко?

Пишување by SteelTemplar on Пет Сеп 12 2008, 20:13

Чак Норис е машко

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Зошто е полесно да си машко? Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зошто е полесно да си машко? Empty Re: Зошто е полесно да си машко?

Пишување by Vase on Пет Сеп 12 2008, 21:28

SteelTemplar напиша:Чак Норис е машко

Тоа башка :smileJ:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Зошто е полесно да си машко? Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зошто е полесно да си машко? Empty Re: Зошто е полесно да си машко?

Пишување by Vlado-Tornado on Пет Сеп 12 2008, 22:02

Нема менструација и не треба да раѓаш Smile
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зошто е полесно да си машко? Empty Re: Зошто е полесно да си машко?

Пишување by jelena on Саб Сеп 13 2008, 00:01

не дават по 2400 ден. во годината за влошки и тампони
(ама му се родат две близначки на некој и плус жена му... :laugh: браво мајсторе ке работи за то)

_________________
Зошто е полесно да си машко? 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Зошто е полесно да си машко? Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зошто е полесно да си машко? Empty Re: Зошто е полесно да си машко?

Пишување by SteelTemplar on Саб Сеп 13 2008, 17:51

Зш појчето научници се мажи?

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Зошто е полесно да си машко? Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зошто е полесно да си машко? Empty Re: Зошто е полесно да си машко?

Пишување by Vlado-Tornado on Саб Сеп 13 2008, 19:42

@jelena
ај ќе те прашам у 9ти месец Smile
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зошто е полесно да си машко? Empty Re: Зошто е полесно да си машко?

Пишување by jelena on Нед Сеп 14 2008, 08:13

Vlado-Tornado напиша:@jelena
ај ќе те прашам у 9ти месец Smile


хахаха абе доста сега не ме плаши хахаха и плус можи не се мажам од кај знајш :pos:

_________________
Зошто е полесно да си машко? 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Зошто е полесно да си машко? Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зошто е полесно да си машко? Empty Re: Зошто е полесно да си машко?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот