Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Дознај кога ќе умреш (смрто-метар)

Go down

Дознај кога ќе умреш (смрто-метар)

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Сеп 06 2008, 01:27

Ајде да си видите кога ќе умрете :133: Мене ми испадна на Oct 18 2078. Па не е фер, баш на мојот роденден ќе си умрам Sad Ајде да видиме кој ќе остане последен на форум :pos:

http://www.findyourfate.com/deathmeter/deathmtr.html
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дознај кога ќе умреш (смрто-метар)

Пишување by Kosta on Саб Сеп 06 2008, 01:43

Многу ми се виде некако долг тестов. :icon_mrgreen:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дознај кога ќе умреш (смрто-метар)

Пишување by borisd on Саб Сеп 06 2008, 18:43

Your Armageddon's day is Aug 28 2067 Very Happy:D:D:D Како да не, а шо ако се фрлам сеа пред камион а? Very Happy:D:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дознај кога ќе умреш (смрто-метар)

Пишување by Александар on Нед Сеп 07 2008, 17:10

mislam ne e bas najtocen ne? my day will come at 30septemvri 2070g :/ ?
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дознај кога ќе умреш (смрто-метар)

Пишување by Ikica on Пон Дек 01 2008, 16:29

Менеми искочи Mar 9 2078 ,ке живеам цели 86 години :133:
avatar
Ikica
Почетник
Почетник

Female
Virgo

Треснал Глупости : 16
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kumanovo
Ден на регистрирање : 2008-12-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дознај кога ќе умреш (смрто-метар)

Пишување by ivan-peso on Пон Јан 12 2009, 19:29

април 10,2080

ivan-peso
Почетник
Почетник

Male
Virgo

Треснал Глупости : 14
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : пред компјутер
Ден на регистрирање : 2009-01-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дознај кога ќе умреш (смрто-метар)

Пишување by Maxxis on Сре Јан 14 2009, 05:30

avatar
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дознај кога ќе умреш (смрто-метар)

Пишување by Александар on Чет Јан 15 2009, 13:58

more ovie 93-94 dolg zivot Smile kako ne se rodiv i jas 93 hehe
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дознај кога ќе умреш (смрто-метар)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот