Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Вашите имиња на јапонски

Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Вашите имиња на јапонски

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Сеп 06 2008, 01:01

Заменете ги буквите на вашето име ( и вашиот ник ако сакате ) по „легендата“ подолу:

А- ka * B- tu * C- mi * D- te * E- ku * F- lu * G- ji

H- ri * I- ki * J- zu * K- me * L- ta * M- rin *

N- to * O-mo * P- no * Q- ke * R- shi * S- ari *

T-chi * U- do * V- ru * W-mei * X- na * Y- fu * Z- zi

Маријана..........мило ми е јас сум Rinkashikizukatoka :pos:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Вашите имиња на јапонски Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by Kosta on Саб Сеп 06 2008, 01:44

Memoarichiku


Нешто на меморија ми мава :vozbuden: :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Вашите имиња на јапонски Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by Vase on Саб Сеп 06 2008, 01:58

rukaariku

мене нешто на рака :laugh:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Вашите имиња на јапонски Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Сеп 06 2008, 02:41

Vase напиша:rukaariku

мене нешто на рака :laugh:

И уште малку кикирику :pos:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Вашите имиња на јапонски Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by jelena on Саб Сеп 06 2008, 06:26

Zukutakutoka :ljolj:

_________________
Вашите имиња на јапонски 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Вашите имиња на јапонски Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by borisd on Саб Сеп 06 2008, 18:45

Tumoshikiari
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Вашите имиња на јапонски Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by Kosta on Саб Сеп 06 2008, 23:33

jelena напиша:Zukutakutoka :ljolj:

Нели ти беше Nami Yoshida ? :ljolj:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Вашите имиња на јапонски Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by jelena on Нед Сеп 07 2008, 05:54

Kosta напиша:
jelena напиша:Zukutakutoka :ljolj:

Нели ти беше Nami Yoshida ? :ljolj:

то е бе на кинески

_________________
Вашите имиња на јапонски 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Вашите имиња на јапонски Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by MaX on Нед Сеп 07 2008, 13:55

rinkashizukato ахахахахахаха
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Вашите имиња на јапонски Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by Александар on Нед Сеп 07 2008, 17:14

katakumearikatotekashi (omg)
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Вашите имиња на јапонски In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by SteelTemplar on Вто Сеп 09 2008, 17:52

Текиринкичишики
Текимеки
ахахахахахахах јако е ова
....
еден поздрав на Јапонски
lufumikme SmileSmileSmile

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Вашите имиња на јапонски Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by kate on Вто Сеп 16 2008, 15:26

Katerina- Mekachikushikitoka :vozbuden:
kate
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by fiko-mk on Вто Сеп 16 2008, 17:09

Lukitakino
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by DeadSociety on Сре Окт 01 2008, 13:25

kirukato ooo ej ... ko nekoja porno zvezda od crtan film mi zvucit Smile
DeadSociety
DeadSociety
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Треснал Глупости : 18
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : StrugaF
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вашите имиња на јапонски Empty Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот