Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Марихуана пред вратата на бугарската влада

Go down

Марихуана пред вратата на бугарската влада

Пишување by najforumce on Пон Сеп 01 2008, 01:56Бугарските борци против одгедување на марихуана ја продолжуваат борбата буквално во предворјето на владината зграда. Имено, стебла на марихуана се пронајдени скриени меѓу цвеќата пред седиштето на владата во Софија.

Фотографиите на насадот на канабис се објавени во списанието "Троуд", а властите го признале проблемот кој веднаш бил решен.

"Со задоволство можеме да ве информираме дека проблемот веднаш и буквално е искоренет" - изјавил владиниот портпарол.

Бугарската полиција во последните неколку недели изведува опсежна кампања против одгледувањето на канабис и во тој период се запленети 6 тони марихуана, вклучувајќи и одредена количина која е пронајдена во градината на еден свештеник.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Марихуана пред вратата на бугарската влада

Пишување by jelena on Пон Сеп 01 2008, 05:30

кркркркр смотани бугари бе... то сигурно прецедателот си пуши од време на време кркркр :smileJ:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот