Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Клан Војни (праќајте пораки тука)

Go down

Клан Војни (праќајте пораки тука)

Пишување by Александар on Вто Јун 26 2007, 11:45

неделава ке има клан војна помеѓу 300 и VAMP може да проверете на бнетот на кој сме моментално...
zatoa sto sum vo vamp go pratev toa inaku me nema

http://eurobattle.net/showthread.php?p=572796&posted=1#post572796

косте се надевам дека ке ни се приклучиш или да и прати пост само да знам тханкс
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клан Војни (праќајте пораки тука)

Пишување by Kosta on Вто Јун 26 2007, 15:08

Кој ден е ова? Би се приклучил.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клан Војни (праќајте пораки тука)

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Јун 27 2007, 23:16

aj ve molam vaka i tebe kosta i tebe sargers
poso imate klan dali moze da se priklucam ne sum noob dobar sum vo dota ako ne e problem mislam go citnav toa so bese od eurobattle net
razmislete i kazete mi odgovor ok?
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клан Војни (праќајте пораки тука)

Пишување by Kosta on Вто Jул 03 2007, 18:20

Сарге јас се извинувам поради моето неиграње на 1 јули против клан 300.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клан Војни (праќајте пораки тука)

Пишување by Александар on Чет Jул 05 2007, 17:35

1MM0rtalis напиша:aj ve molam vaka i tebe kosta i tebe sargers
poso imate klan dali moze da se priklucam ne sum noob dobar sum vo dota ako ne e problem mislam go citnav toa so bese od eurobattle net
razmislete i kazete mi odgovor ok?

nema problem bratce stom si bil od struga, ke se snajme nekako. ali ako mozis prvo na eurobattle.net da proveris vo delot za klanovi vo VAMP ima topic vo koj se prijavuvaat clenovi za klan, edinstvena rabota e 1 na nedela da postat na forum niso poveke, za da mozat da imaat privilegii za dota i nekoi drugi mapi...
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клан Војни (праќајте пораки тука)

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Jул 09 2007, 00:04

a be brat se znajme jas i ti ali
znajs kako od izvigejne
lol
inace koga si na rabota da pominam
i ce mi pokazis moze?
pozdrav cekam da mi pisis
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клан Војни (праќајте пораки тука)

Пишување by Александар on Пон Jул 09 2007, 03:58

ponedelnik od 5 sum na rabota 2ra smena pomini mozno e da igras mesto mene hehe

protiv 300 pak sme ama druga taktika ovaj pat
poso izgubile protiv sdm hehe mora da se mnogu jaki hahah (sdm pa majkumu sme gi tepale celo vreme a sega od decata nivni gubime sramota)
ali megu nas samo na bnet a?
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клан Војни (праќајте пораки тука)

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Jул 11 2007, 00:24

sry brat
ure
ce pominam
ako e posle pet ak te najda ak ne zdravje ova posle ses
lol
pozz
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клан Војни (праќајте пораки тука)

Пишување by Александар on Чет Jул 12 2007, 19:17

ne me najde taka Very Happy , uzivaj ima vreme sega e i trco tuka pa Smile malce caj, sokce i t.n.
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клан Војни (праќајте пораки тука)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот