Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

10 заповеди на макроата

Go down

10 заповеди на макроата Empty 10 заповеди на макроата

Пишување by jelena on Вто Aвг 26 2008, 10:37

1. Јас сум твој макро и не земај никој друг во следните два години освен мене!

2. Не се проституирај по јавни куќи, бидејќи само јас можам да ти помогнам!

3. Не го спомнувај моето име, освен ако ме фалиш колкав „алат“ имам!

4. Четири саати работи за себе, а дваесет за мене!

5. Почитувај ги муштериите за да ти биде добро, за да останеш мирна и спокојна во проституциската работа!

6. Не ги „убивај“ клиентите со зборот: „ леле колку ти е мал“ , бидејќи тие плаќаат и за тебе и за мене!

7. Немој да голташ сперма, освен ако не ти платил за тоа!

8. Не кради бидејќи ќе заглавиш за ситна работа!

9. Немој да му презборуваш на клиентот, ќути си и кога „алатот“ ти е во уста!

10. Не посакувај туѓо и подобро проституциско работно место, бидејќи не си способна и за кај мене!

:ljolj: :ljolj: :ljolj:

_________________
10 заповеди на макроата 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : 10 заповеди на макроата Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

10 заповеди на макроата Empty Re: 10 заповеди на макроата

Пишување by Александар on Вто Aвг 26 2008, 12:03

Smile
https://www.youtube.com/watch?v=sam6vfq7XS8
11. прашај го муштеријата дали знае боречки вештини
Александар
Александар
Македонија

Расположение : 10 заповеди на макроата In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

10 заповеди на макроата Empty Re: 10 заповеди на макроата

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Aвг 26 2008, 17:07

:ljolj: :ljolj: закон , особено 9 то :ljolj:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : 10 заповеди на макроата Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

10 заповеди на макроата Empty Re: 10 заповеди на макроата

Пишување by MaX on Сре Aвг 27 2008, 17:41

лол бе
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : 10 заповеди на макроата Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

10 заповеди на макроата Empty Re: 10 заповеди на макроата

Пишување by geri on Чет Сеп 18 2008, 17:21

~The Vampire~ напиша::ljolj: :ljolj: закон , особено 9 то :ljolj:
ама и 6то е болест :laugh:

geri
Студент
Студент

Male
Gemini

Расположение : 10 заповеди на макроата Amused
Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 42° 0'19.16
Ден на регистрирање : 2008-09-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

10 заповеди на макроата Empty Re: 10 заповеди на макроата

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот