Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Go down

Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Пишување by Sarisofori on Пон Aвг 25 2008, 16:59

дајте некој линкој кј шо мојт да се нает струшки песми
avatar
Sarisofori
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 6
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2008-08-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Пишување by jelena on Пон Aвг 25 2008, 21:10

да не те има фатено носталгија ? :iconflowerhr4:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Пишување by Kosta on Вто Aвг 26 2008, 00:16

Тешко таков линк да најдиш, со струшки песни bounce

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Пишување by Jimmy on Сре Сеп 03 2008, 19:40

јас ја иам Smile
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Пишување by Kosta on Сре Сеп 03 2008, 23:15

Па дај ја :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Стави ја некаде за download

Пишување by Sarisofori on Чет Сеп 04 2008, 09:59

Стави ја некаде за download и прати линк

(Унапред Фала)
avatar
Sarisofori
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 6
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2008-08-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Пишување by Jimmy on Пет Сеп 05 2008, 02:22

avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Пишување by Sarisofori on Пет Сеп 05 2008, 10:03

Фала
avatar
Sarisofori
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 6
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2008-08-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Пишување by Kosta on Пет Сеп 05 2008, 10:26

Уфф сум ја рокнал до максимум :vozbuden:

Фала Jimmy :iconflowerhr4:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Пишување by borisd on Саб Сеп 06 2008, 18:38

А дан ја имат некој "На Струга дуќан да имам"?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Сеп 06 2008, 18:56

И јас си ја спуштив од кога не ја имав слушано леле .... Дрим тече среде Струга како Струга нема друга, кај да одиш кај да шеташ Струга пак ќе се вратиш :worshippy:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Пишување by Kosta on Нед Сеп 07 2008, 04:56

borisd напиша:А дан ја имат некој "На Струга дуќан да имам"?

Ја бате ја само за тебе :pos:

Download - На Струга дуќан да имам

Еве ти го и текстот:

На Струга дуќан да имам

Што ми е мило ем драго
На Струга дуќан да имам,
Оф леле, леле, либе ле,
Срцево ми го, џанам, изгоре.

На Струга дуќан да имам,
На ќепенците да седам,
Оф леле, леле, либе ле,
Срцево ми го, џанам, изгоре.

На ќепенците да седам,
Струшките моми да гледам,
Оф леле, леле, либе ле,
Срцево ми го, џанам, изгоре.

Струшките моми да гледам,
Кога ми одат на вода,
Оф леле, леле, либе ле,
Срцево ми го, џанам, изгоре.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Пишување by borisd on Пон Сеп 08 2008, 22:20

Фала ти најмногу Кокиииии
киссчиња, бацки, гушки, mwa...
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да не ја имат некој „..дрим тече среде Струга како Струга немат друга..“???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот