Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

фан клуб: AC MILAN

Go down

фан клуб: AC MILAN

Пишување by Ivcak on Пон Јун 25 2007, 18:31Ajde fanovi na sampionot milan kazete si se sto imate Wink)) samo steta so kaka izlea ke ide u real m za 90 M Sad(
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: AC MILAN

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Јун 28 2007, 13:22

maks izvini ama milan si e milan
za mene e naj naj klub
sega ti so mi kazvis mancester i drugi gluposti nosise
ali milan e najdobar
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: AC MILAN

Пишување by Ivcak on Чет Јун 28 2007, 15:27

hahhah taka e brat najbolji se ami kako Smile)
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: AC MILAN

Пишување by 1MM0rtalis on Нед Jул 01 2007, 15:35

ej ajde be samo 2ca za milan lele
niso ali barem sme dvajca LOL
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: AC MILAN

Пишување by Boxer^ on Вто Окт 30 2007, 22:12

1MM0rtalis напиша:maks izvini ama milan si e milan
za mene e naj naj klub
sega ti so mi kazvis mancester i drugi gluposti nosise
ali milan e najdobar
LAZIO I NIKOJ DRUG

Boxer^
Почетник
Почетник

Male
Pisces

Треснал Глупости : 3
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2007-10-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: AC MILAN

Пишување by Kosta on Сре Окт 31 2007, 00:35

Еве, утре (среда) Рома ќе им каже и на Лацио. На Милан ги нареди сега и на Лацио Smile.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: AC MILAN

Пишување by MaX on Чет Ное 01 2007, 14:12

па за жал им кажа Sad
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: AC MILAN

Пишување by Jimmy on Нед Мар 02 2008, 20:59

значи на овој фан клуб за Milan може да пишувате се што е поврзано со Milan,така да нема потреба од отворање на нови теми за Milan :mercy:
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: AC MILAN

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот