Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Ivcak on Пон Јун 25 2007, 17:30

ајде писувајете кој колку год има и коа е роден да видиме кој е најмал а кој најстаро магаре или магарица Smile))


eve ja na primer sum 20 ipol sokor 21 :)godina
rodenden mi e na 18.juli.1986
Ivcak
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by borisd on Пон Јун 25 2007, 20:22

јас сум роден 09.12.1986 значи не сум магаре Very Happy:D:D:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Kosta on Пон Јун 25 2007, 20:50

15 Ноември 1986 година Laughing Laughing Laughing

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Ivcak on Вто Јун 26 2007, 15:10

ej nemoj da ispadne jas magare nema sansi mora da ima nekoj postar na forumov kraj kraeva ke najdam nekoj ke go zaclenam postar od mene hihiihi Smile)
Ivcak
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Kosta on Вто Јун 26 2007, 15:14

Гарант се крие тој најстариот Laughing Laughing

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by MaX on Вто Јун 26 2007, 18:38

Uffff mislam deka jas sum najstar.
Leee sto baram tuka be.aj si begam jas   Very Happy:D:D:D:D:D
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Александар on Сре Јун 27 2007, 03:23

09.11.1985год хехе


Последната промена е направена од на Пон Фед 18 2008, 21:54. Мислењето е променето 1 пати
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Јун 27 2007, 04:15

znaci ti si magareto a
sram te bilo lol!
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by PsyTrip on Чет Јун 28 2007, 03:50

јас мислам дека сум најмал
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by bonte on Саб Окт 13 2007, 01:39

jas sum 1988 a vo horoskop sum slon
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Kamasutra on Саб Окт 13 2007, 19:09

jas imam 22 godinki i sakam da peam na zlatno slavejce...vo hotoskop sum pravosmukalka... :pr:
Kamasutra
Kamasutra
Студент
Студент

Male
Aries

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-09-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Bagi on Нед Окт 14 2007, 23:45

jas imam 18 godini, 6 meseci, 8 dena i 6 sati i 45 minuti..
i izgleda jas ke ispadnam najmala ko sekvas!
Bagi
Bagi
Студент
Студент

Female
Aries

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Lonely
Треснал Глупости : 52
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-10-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by borisd on Чет Дек 20 2007, 02:52

drug nekoj?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Фед 16 2008, 00:04

Имам 18 години..... 18.10.1989
најмала сум? Crying or Very sad
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Maxxis on Саб Фед 16 2008, 00:59

Eпа ја најмал сум 100 %!!!
6 март 1992!
15 год!
lol!
Maxxis
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Devilish
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Just*a*Girl on Нед Фед 17 2008, 02:18

лелеееееее јас најмало (14) ....ај ај немојте само да ме карате Crying or Very sad :nisa:
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Butterfly on Пон Фед 18 2008, 20:16

Имам целии 20 години значи на 15 Април ќе полнам 21
Butterfly
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Ike on Нед Мар 09 2008, 11:51

Јас сум најмал.21-9-1993

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by kate on Сре Сеп 24 2008, 02:05

Јас на 10 декември станувам полнолетна и гледам имат и помали и поголеми од мене така да не сум магарица :yes:
И сега знајте кога ми е роденден,ако не ми честитате срам да ви е на сите :icon_cheesygri
kate
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by GirlBT on Сре Сеп 24 2008, 17:42

28 април 1987
GirlBT
GirlBT
Студент
Студент

Female
Taurus

Треснал Глупости : 41
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : earth
Ден на регистрирање : 2008-09-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by ivan-peso on Пон Јан 12 2009, 01:21

02,09,1993
15 години :thumbup1:

ivan-peso
Почетник
Почетник

Male
Virgo

Треснал Глупости : 14
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : пред компјутер
Ден на регистрирање : 2009-01-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Frento on Пет Мај 29 2009, 15:27

16.04.1989
Frento
Frento
Почетник
Почетник

Male
Aries

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Bored
Треснал Глупости : 7
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Skopje/ Butel I
Ден на регистрирање : 2009-05-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Frento on Пет Мај 29 2009, 15:29

АЈ ЌЕ МИ ПРОСТИТЕ ЗА ОВА ШТО ГО ИСПРАТИВ Х 2
Frento
Frento
Почетник
Почетник

Male
Aries

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Bored
Треснал Глупости : 7
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Skopje/ Butel I
Ден на регистрирање : 2009-05-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by BuBaSvaBa on Саб Мар 13 2010, 03:06

дваесет и шести дванаести деведесет и прва. Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Icon_biggrin
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by GBL on Саб Мар 13 2010, 11:15

кут ја сум најстар 26 Smile

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче? Empty Re: Кој член е најмал а кој најстар на најфорумче?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот