Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Учесници во верижен судар имале верижни родендени

Go down

Учесници во верижен судар имале верижни родендени

Пишување by najforumce on Сре Aвг 13 2008, 01:28Учесниците во верижен судар во тунелот покрај Чаији во Тајван, ја прекинале постапката за виновник во несреќата, откако сфатиле дека родендените им се необично подредени. При запишувањето на личните податоци во полицискиот записник, се изненадиле кога ги виделе датумите на раѓање: 06.06, 07.07, 08.08 и 09.09.

"Кога на полицајците им ги покажавме нашите патни исправи, останавме без здив, бидејќи тоа е многу необично" - рекол еден од учесниците во несреќата.

Возачите се откажале од истрагата бидејќи се убедени дека нивната средба има некое подлабоко значење. За среќа никој не бил повреден.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот