Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Ваш идеален одмор?

Go down

Ваш идеален одмор?

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Aвг 12 2008, 23:24

Каде вие би сакале да поминете одреден период за одмор? Која земја е идеална според вас за вашиот одмор? И со кого би сакале тоа да биде? Јас би сакала да одам Египет и ќе одам... Инаку сега за сега би сакала со друштво да одам, ок може и дечко ама обавезно во друштво :iconflowerhr4: . Друго поблиска земја можам да ја издвојам Црна Гора.
А вие?
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваш идеален одмор?

Пишување by jelena on Чет Aвг 14 2008, 07:44

Нај важно за мене за идеален одмор е да сум со луѓето шо ги сакам и поштовам (друштвото). А за дестинација ако е поблиску дефинитивно Варна (забава, журки, млади луге, алкохол топ...) а за подалечни дестинации Флорида- Мајами (таа желба ке ми се оствари за 2 недели :vozbuden: ), Махико нормално хихихи Париз и Хаваи за сега...


Последната промена е направена од jelena на Нед Aвг 17 2008, 06:54. Мислењето е променето 1 пати

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваш идеален одмор?

Пишување by Kosta on Чет Aвг 14 2008, 22:31

Отсекогаш сум сакал да одам во Мексико и еден ден сигурно ќе појдам таму ма шо сака нека е Very Happy . Исто така сакам да одам во Русија, да уживам во градбите ммм , Италија можда ;-) и на крај Куба дефинитли :vozbuden:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваш идеален одмор?

Пишување by kate on Нед Сеп 21 2008, 00:27

Не е важно местото,поважно ми е да сум со друштво или со дечкоVery Happy ,ама ете кога би имале можност,би сакала да потпојме до Париз Very Happy
avatar
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваш идеален одмор?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот