Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Со косилка и ножици на тревник ја нацртал Мона Лиза

Go down

Со косилка и ножици на тревник ја нацртал Мона Лиза

Пишување by najforumce on Пон Jул 28 2008, 01:12Тања Ледгер ( 48 ) од Кројдон во Англија вработила 3D еџперт кој на нејзиниот тревник ја реконструирал славната слика на Леонардо Да Винчи.

На Крис Најлор за уметничкото дело на трева му биле потребни два дена, а за изработката користел мала косилка и бројни градинарски помагала.

Уметничкото дело ќе обрасне за неколку недели, но тоа е она што го прави посебно. Градинарската уметност оваа година е мошне популарна во Британија.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот