Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Play TV Фестивал на Градиште

Go down

Play TV Фестивал на Градиште

Пишување by najforumce on Сре Jул 23 2008, 22:02Оваа сабота (26.07) на Градиште ќе се одржи веќе традиционалниот Play TV Summer Beach Festival 2008. На журката која ќе се одржува на двете плажи (градиште 1 и 2) ќе гостуваат Milk & Sugar, Leighn Morgan, Chris Lawyer & Tomy, и уште 30 топ дџ-и
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот