Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Johnny Bravo сезона 1 - 4

Go down

Johnny Bravo сезона 1 - 4

Пишување by Kosta on Сре Jул 23 2008, 20:47

Johnny Bravo is an American animated television series created by Van Partible. It premiered on July 7, 1997 on Cartoon Network, ran for 65 episodes and 4 seasons, and temporarily stopped its run on February 14, 2003.

Тука ќе ги оставам сите епизоди од 1 до 4 сезона што ги имам од мојата најомилена цртана серија Johnny Bravo.Еве денес ќе оставам една епизода (Најверојатно на ден ќе оставам по една епизода зашо ме мрзи да уплоадирам Very Happy ). Johnny Bravo РУЛЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ :thumbup1: :thumbup1:

Прва сезона

Епизода:

1. Johnny Bravo - Јohnny Bravo.avi

2. Johnny Bravo - Jungle Boy in Mr.Monkeyman.avi

3. Johnny Bravo - Johnny Bravo and the Amazon Women.avi

4. Johnny Bravo - Super Duped.avi


Последната промена е направена од Kosta на Чет Jул 24 2008, 00:13. Мислењето е променето 4 пати. (Reason for editing : Додадени се епизоди)

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Johnny Bravo сезона 1 - 4

Пишување by MaX on Сре Jул 23 2008, 21:41

Браво Коки...ама јас че чекам да аплоадираш повеќе :laugh:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Johnny Bravo сезона 1 - 4

Пишување by Kosta on Сре Jул 23 2008, 23:00

UPDATE

Додадени :

2. Johnny Bravo - Jungle Boy in Mr.Monkeyman.avi

3. Johnny Bravo - Johnny Bravo and the Amazon Women.avi

4. Johnny Bravo - Super Duped.avi

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Johnny Bravo сезона 1 - 4

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот