Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

фан клуб: Manchester United

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

фан клуб: Manchester United

Пишување by MaX on Нед Јун 24 2007, 23:39Fan club na forumov za Manchester United.Fakt e deka se najjak club vo svetov.
Pa aj da vidam koj se za Manchester na forumov.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Александар on Пон Јун 25 2007, 18:18

многу многу Arrow
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by PapuCar on Вто Jул 03 2007, 03:06

Форца Јунајтед.Ке киниме ова сезона.
avatar
PapuCar
Почетник
Почетник

Расположение :
Треснал Глупости : 8
Поени : 0
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by 1MM0rtalis on Вто Jул 03 2007, 03:41

so listoj od tetratka
lol!
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by MaX on Вто Jул 03 2007, 11:55

Да како листој од тетратка ке киниме се пред нас.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Jimmy on Вто Jул 03 2007, 18:56

Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Manchester United forever
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by MaX on Вто Jул 03 2007, 20:33

Jimmy напиша:Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Mnogu sme JAKI
Manchester United forever

То Jimmy Very Happy:D:D:Very Happy:D:D:D:D:D
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Maxxis on Сре Jул 25 2007, 19:13

Twisted Evil MANCHESTER UNITED Twisted Evil


lol!
avatar
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by VILJUSKAR on Пон Сеп 24 2007, 22:42

Najdobri bez konkurencija!

VILJUSKAR
Почетник
Почетник

Male
Cancer

Треснал Глупости : 2
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-09-24

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Kosta on Вто Окт 02 2007, 17:06

Вечер вечер во лига на шампиони ќе видиме дали сте најдобри Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by MaX on Вто Окт 02 2007, 18:00

of of Roma ko na majtap ke gi pobedime
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Maxxis on Саб Ное 03 2007, 00:06

Najdobri sme VODA moze da ni nisite!!!!
avatar
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Jimmy on Вто Ное 20 2007, 02:22

Kosta напиша:Вечер вечер во лига на шампиони ќе видиме дали сте најдобри Smile

se gledame za dve nedeli na Olimpico Smile
ama manchester nema da vi dojt ako ni gi tepate pak navijacite lol
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Kosta on Вто Ное 20 2007, 04:23

Aјде ајде уште едно чотече за ум да ви дојде :ljolj:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Ное 21 2007, 02:45

arsenal se najdobri brat se uverivme veke vo to
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Jimmy on Сре Ное 21 2007, 02:47

HalfGrown_IDIOT напиша:arsenal se najdobri brat se uverivme veke vo to

даа даа мислам Арсенал
се виде пред 2-3 недели кој се извади во 90+
опранион Галас даде гол леле
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Jimmy on Вто Ное 27 2007, 22:14

Најдобриот фудбалер на денешницата и најголема
ѕвезда во дресот на актуелниот европски клупски шампион Милан, Кака, за
бразилскиот дневен весник "Глобоеспорте", изјави дека фудбалерот на
Манчестер Ј. К.Роналдо, ја залужува наградата "Златна топка" на Франс
фудбал. Иако Бразилецот е голем фаворит за престижниот трофеј, а многу
италијански медиуми објавија дека и го освоил, тој предност му дава на
крилниот напаѓач на англискиот првак и португалската репрезентација.
- Дефинитивно би гласал за крилниот напаѓач на "црвените ѓаволи",
К.Роналдо. Тој е најдобар во целиот свет не само поради одличните
технички способности туку и поради лидерската улога што ја има во
репрезентацијата
на Португалија. Морам да кажам дека сум импресиониран и од играта на
Лионел Меси, но тој не освои ниту една важна титула".


me raduva vaka koga priznavaat se znae KOJ E KOJ Smile Smile
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Kosta on Вто Ное 27 2007, 22:36

Абе да ти кажам колку го мразам овој Ц Роналдо, ич не ми се свиѓа како играч (детиште). А многу ми е смешен и Нани кој сака да е како Ц РОналдо ама не може Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Jimmy on Вто Ное 27 2007, 23:10

Kosta напиша:Абе да ти кажам колку го мразам овој Ц Роналдо, ич не ми се свиѓа како играч (детиште). А многу ми е смешен и Нани кој сака да е како Ц РОналдо ама не може Smile

и на голманон твој Дони не му се свиѓа Роналдо многу го мрази и тој ептен..... Twisted Evil
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by fiko-mk on Нед Дек 02 2007, 16:35

MaX напиша:Fan club na forumov za Manchester United.Fakt e deka se najjak club vo svetov.
Pa aj da vidam koj se za Manchester na forumov.

Абе ок се,само мислам дека најкомпактен тим имаа 2003 кога играа Бекам и Нистелрој во тимот.Бекам му местеше одлични дијагонали,а овој се растураше од давање голови...

Од друга страна треба веќе да се бара квалитетна замена за Сколс и Гигс бидејќи веќе се кон залезот на кариерата,па така да ќе треба уште некое време додека се вклопи тимот но како и да е ги поштувам Манчестер зошто тимот го градат полека,чекор по чекор,а не како Челзи секоја година фрлаат милионски суми и купуваат 11 нови играчи...
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by MaX on Нед Дек 02 2007, 18:59

се слагам за Нистелрој,најголема грашка што Манчестер ја направиле во историјата.
Онаков комплетен играч нема да заигра уште еднашка на Олд Трафорд.А се слагам и за Бекам исто така.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Kamasutra on Чет Дек 06 2007, 05:20

Mancester Junajted...Hihi..Majtap junajted
avatar
Kamasutra
Студент
Студент

Male
Aries

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-09-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by MaX on Пет Дек 07 2007, 06:28

ЛОЛ во секој случај 16 подобри од Челзи.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by MaX on Пон Дек 17 2007, 10:35

И подобри од Ливерпул во секој случај.

Абе им нема равни на дечкиве Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Jimmy on Сре Дек 19 2007, 15:44

Saha + Brown + 6m = Berbatov????
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Manchester United

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот