Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Пијаната Victoria Beckham не можела да стигне до автомобилот

Go down

Пијаната Victoria Beckham не можела да стигне до автомобилот

Пишување by najforumce on Чет Jул 17 2008, 10:29David Beckham (33) покажал дека е грижлив сопруг. Тој и Victoria (34) вечерале во италијанскиот ресторан 'Il Sole'. Posh Spice толку се напила што не била во состојба сама да дојде до нивниот Rolls Roycea Phantoma. И помогнал David кој цело време ја држел за рака. Неодамна признала дека се опива секој пат кога ќе излезе со сопругот.

-Сакам со пријателите да испијам пијалок и да се насмеам. Себеси не се доживувам пресериозно, баш напротив од она што луѓето го мислат за мене - додава бившата спајсица.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот