Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Абе ова македонциве се луди!!!

Go down

Абе ова македонциве се луди!!!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Jул 08 2008, 16:03

Тепачка за музичка желба, еден тешко повреден
Музичка желба била кобна за жител на Ресен, кој бил претепан од негов ривал кој исто така, сакал пејачката во ноќниот бар “Атина“, и нему да му пее.

Четириесетгодишниот К.М. се наоѓа на лекување во Медицинскиот центар во Битола, и се наоѓа во животна опасност. Неговиот напаѓач Д.А. 28 заработил пријава за нанесување тешка телесна повреда, а истражен судија му одредил притвор во траење од 30 дена.

Како што информира МВР, немилиот настан се случил во саботата навечер во ноќниот бар “Атина“ лоцирана во селото Кравари.

Повредениот бил со друштво, а на друга маса бил 28 годишниот Д.А. Тие се скарале која песна да им ја пее пејачката. Расправијата за кратко време преминала во физичка пресметка, во која Д.А. го претепал својот повозрасен ривал.

Со тешки повреди на главата К.М. бил однесен и хоспитализиран во битолскиот Медицински центар.
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Абе ова македонциве се луди!!!

Пишување by SteelTemplar on Сре Jул 09 2008, 23:00

Tamu bezpari rakija e SmileSmile

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Абе ова македонциве се луди!!!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Jул 09 2008, 23:05

SteelTemplar напиша:Tamu bezpari rakija e SmileSmile


излеа Very Happy
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Абе ова македонциве се луди!!!

Пишување by Kosta on Сре Jул 09 2008, 23:29

А коњакот како се движи ? :ljolj:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Абе ова македонциве се луди!!!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Чет Jул 10 2008, 18:41

зависит дали го купвиш во тинекс или кај коло гоџо :ljolj:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Абе ова македонциве се луди!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот