Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Часовникот од Никола Тесла на аукција со почетна цена од милион евра

Go down

Часовникот од Никола Тесла на аукција со почетна цена од милион евра

Пишување by najforumce on Пет Jул 04 2008, 11:05Рачниот часовник кој му припаѓал на славниот научник Никола Тесла е понуден на аукција со почетна цена од еден милион евра.

Анонимниот сопственик на часовникот, тврди дека го наследил од негов роднина од Госпич (Србија) кој го познавал Тесла, откако емигрирал во Америка.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Часовникот од Никола Тесла на аукција со почетна цена од милион евра

Пишување by Александар on Пет Jул 04 2008, 15:06

спиење 2 часа ;
22 живот ;
слава 1kkk години после смрта


Последната промена е направена од Александар на Пет Jул 04 2008, 15:07. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : смрта се пиши со едно Т или две пр. смртта? едноа)
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот