Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

По грешка на тинејџер на сметка му се префрлени 2,2 милиони фунти

Go down

По грешка на тинејџер на сметка му се префрлени 2,2 милиони фунти

Пишување by najforumce on Чет Jул 03 2008, 19:53Ученик од Шропшир во Британија останал изненаден откако ја проверил состојбата на својата бакарска сметка. Вилијам Бовен (16) привремено станал милионер поради банкарска грешка. Веднаш штом ја видел состојбата на сметката подигнал 1.000 фунти и си купил нова гардероба.

Мајката на Вилијам, Џоана изјавила дека е многу лута на банката бидејќи на таков начин го охрабрила нејзиниот син да направи долг на сметката.

Откако ја видела состојбата на сметката веднаш го посетила директорот на банката, кој и рекол дека за грешката е виновен неисправен банкомат, а истрагата е се уште во тек.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: По грешка на тинејџер на сметка му се префрлени 2,2 милиони фунти

Пишување by jelena on Пет Jул 04 2008, 06:50

e so ne mi gi prefrlija mene na greska Smile

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: По грешка на тинејџер на сметка му се префрлени 2,2 милиони фунти

Пишување by Kosta on Пет Jул 04 2008, 11:02

Ама ете му ги зеле ;-) Мене да ми дојдоа одма бегав Мексико Razz

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: По грешка на тинејџер на сметка му се префрлени 2,2 милиони фунти

Пишување by Александар on Пет Jул 04 2008, 15:11

прво ги префрлаш на друга смета па бегаш, Smile ама затоа не им се прават такви грешки кај нас пошто никогаш нема да ги видат тие 2.2kk фунти
грефче 1k зел од 2.2kk Smile абе се спастри им


Последната промена е направена од Александар на Пет Jул 04 2008, 15:11. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : ц ц ц)
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: По грешка на тинејџер на сметка му се префрлени 2,2 милиони фунти

Пишување by jelena on Саб Jул 05 2008, 07:26

Kosta напиша:Ама ете му ги зеле ;-) Мене да ми дојдоа одма бегав Мексико Razz

aaaaaaaaa mexiko krkrkrkrk abe ke me zemis? a a a a a? a a a a a? a a a a?
ako ne nema odenje krkrkrkrk Smile

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: По грешка на тинејџер на сметка му се префрлени 2,2 милиони фунти

Пишување by jelena on Саб Jул 05 2008, 07:27

Kosta напиша:Ама ете му ги зеле ;-) Мене да ми дојдоа одма бегав Мексико Razz

aaaaaaaaa mexiko krkrkrkrk abe ke me zemis ako ti prefrlat tebe paricki? a a a a a? a a a a a? a a a a?
ako ne nema odenje krkrkrkrk Smile

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: По грешка на тинејџер на сметка му се префрлени 2,2 милиони фунти

Пишување by Kosta on Саб Jул 05 2008, 13:29

jelena напиша:
Kosta напиша:Ама ете му ги зеле ;-) Мене да ми дојдоа одма бегав Мексико Razz

aaaaaaaaa mexiko krkrkrkrk abe ke me zemis ako ti prefrlat tebe paricki? a a a a a? a a a a a? a a a a?
ako ne nema odenje krkrkrkrk Smile

Нормално Wink

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: По грешка на тинејџер на сметка му се префрлени 2,2 милиони фунти

Пишување by jelena on Нед Jул 06 2008, 04:33

krkrkr fala Koki Smile aj ke cekam sega da ti prefrlat neco Smile ne mora 2 mozi 1 milion dosta e Smile ke ni stignat krkrkr

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: По грешка на тинејџер на сметка му се префрлени 2,2 милиони фунти

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот