Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Фонетика Фестивал - Плажа Изгрев Струга 02.08.2008

Go down

Фонетика Фестивал - Плажа Изгрев Струга 02.08.2008

Пишување by borisd on Сре Jул 02 2008, 02:06


клик на сликата за поголемо

Кирил Џајковски, Грин Аут, Саф ... АААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И све ова за 200 ебани денари и башка цд ти давет со миксој ... АААААААААААААААА!!!!! :S
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Фонетика Фестивал - Плажа Изгрев Струга 02.08.2008

Пишување by Vase on Сре Jул 02 2008, 13:14

Одличноооооооооооооооооооооооо

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Фонетика Фестивал - Плажа Изгрев Струга 02.08.2008

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Jул 02 2008, 16:25

epa jas bi rekol deka sepak ova leto za Struga ostana "kusurot" od ponudata
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Фонетика Фестивал - Плажа Изгрев Струга 02.08.2008

Пишување by Kosta on Сре Jул 02 2008, 16:59

HalfGrown_IDIOT напиша:epa jas bi rekol deka sepak ova leto za Struga ostana "kusurot" od ponudata

Сасвим точно :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Фонетика Фестивал - Плажа Изгрев Струга 02.08.2008

Пишување by borisd on Чет Jул 03 2008, 02:23

Ова не е кусур! Ова ПРЕКРАСНООО!!!!!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Фонетика Фестивал - Плажа Изгрев Струга 02.08.2008

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Чет Jул 03 2008, 17:43

Abe nie struzani samo se teshime deka Struga e ok na leto...ama izgleda sega za sega samo ke se tesime...
A za razlika od nas,nasite sogragani albancite,uzivaat vo turizmot(samo pomini pokraj kej pa ke vidis)
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Фонетика Фестивал - Плажа Изгрев Струга 02.08.2008

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот