Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Како размислував кога имав 13 години....

Go down

Како размислував кога имав 13 години....

Пишување by Kosta on Пон Јун 30 2008, 20:01

Случајно идам до на кајгана и гледам тема

Бојкот на Охридскиот туризам: Сложно, да "неидаме"!

Го читам првиот пост, и буквално се скинав од смеење :laugh: :laugh:

Acid да го гласаме за главен директор на одборот за туризам во Македонија ? .... Муахаххахаха

Морам ова да го цитирам:

Наредниве 10-12 месеци ќе го посветам своето слободно време на организирање масовен бојкот на охридскиот туризам за сезоната 2009. Верижни писма, спам, муабети по луѓе, промовирање на туризмот во Преспа, Дојран, Пелистер, Колешино, Мавровското Езеро и останатите прекрасни места со прекрасен и гостропримлив народ. Во план се активности во соработка со неколку невладини организации за организирање масовен бојкот и пренасочување на македонските туристи на овие локации.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како размислував кога имав 13 години....

Пишување by jelena on Пон Јун 30 2008, 21:58

krkrkrkr cim go spomna Pelister jas sum na negova strana krkrkr :ljolj:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како размислував кога имав 13 години....

Пишување by Kosta on Вто Jул 01 2008, 03:17

Не е работата на која страна си :laugh: .

Работата е какво глупаво размислување Wink

Muahahahha уште неможам да се изнасмеам на темата.

Не коментрирам поќе. СРАМОТА !!!!!!!!! Very Happy:D:D:D

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како размислував кога имав 13 години....

Пишување by borisd on Сре Jул 02 2008, 04:47

Ова кајгана и админиве нејзини опасни се а?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како размислував кога имав 13 години....

Пишување by jelena on Сре Jул 02 2008, 06:24

abe sega glupo ne glupo jas da si kazam krkrkkrkr
a inace so e prosticok prosticok e bagi krkrkrk

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како размислував кога имав 13 години....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот