Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Британец тврди дека има парче метал од НЛО

Go down

Британец тврди дека има парче метал од НЛО

Пишување by najforumce on Нед Јун 29 2008, 02:40Рус Келет (45), ловец на вонземјани, во петокот објавил дека поседува мистериозно парче метал за кое тврди дека потекнува од НЛО.

Келет тврди дека металот потекнува од вселенски брод кој се срушил во Валес пред 34 години. Сјаниото, 4 сантиметри големо парче метал пронајдено е во паланината Берун после дојава за пад на НЛО на земјата. Полициските извештаи сведочат за голема експлозија на 23 јануар 1974 година, а локалното население велат дека стотина полицајци и војници ги избркале сите од планината. Жителите тврдат дека владата го заташкала целиот случај.

- Овие податоци и парчето метал од НЛО кое го држам во раката за мене се доказ дека вонземјаните постојат. Металот го пронашол човек кој во тоа време бил на планината. Тој покасно почина, а од пред една година јас го поседувам ова драгоцено парче метал - раскажува Келет.

После тоа се обидел да го открие потеклото на металот. Го однел кај златар на проценка, а тој го пратил кај експерт за метали.

- Експертот не можел со сигурност да каже за кој метал се работи. Не можел да го одреди и потеклото на металот, - вели Рус, кој веќе 30 години се обидува да го докаже постоењето на вонземјаните.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот