Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

SKYPE ПРАШАЊЕ

Go down

SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Александар on Пет Јун 27 2008, 18:12

Ме интересира дали е можно преку скајп некој да ве гледа на камера и ако е можно па дај поделете.
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by borisd on Пет Јун 27 2008, 21:23

Можно е Very Happy Се прај видео кол (Video Call) и само уште останува да те прифатат или ти да прифатиш Wink Толку
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Александар on Саб Јун 28 2008, 01:01

фала брату, и уште се надевам последно дополнително прашање, дали е можно да гледате преку камера од skype но без да знаат дека гледате преку истата
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by _EAX on Саб Јун 28 2008, 04:21

huh ne veruem da postoi takvo nesto.... se dokolku nema nekoj trojanec ili virus ili sto ti ja znam , sto ke ti dozvoli gledanje na negovata/nejzinata kamera.....

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Александар on Саб Јун 28 2008, 19:19

добро тројанче вирувче,... а оваа можност за да ги избришете пораките, дали има опција да се избришат сите а не една по една?
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Kosta on Нед Јун 29 2008, 13:27

Аце се тоа убо што си прашвиш за ова SKYPE како се користи зашто кај и да е на први јули одам и јас на него, ова МСН од први ќе почвит да се плаќа. ЛУДА РАБОТА :s215: :1629:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by borisd on Нед Јун 29 2008, 16:36

шо? мсн од прво ќе се плаќат? :0523:
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Александар on Нед Јун 29 2008, 20:18

шо мсн ке се плаќа ? е сега се заебале, мислам стварно, ај од први сви на скајп
и додека сме на муабетов, skype name sargeras_sae ili ime isto kako tuka
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by borisd on Нед Јун 29 2008, 20:50

Ja Ace te addnav Smile
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Александар on Нед Јун 29 2008, 21:15

hehe nice spread the love
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by GBL on Саб Јан 09 2010, 18:15

абе мсн нема никогаш да се плака ..

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот