Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Програмче за текст на песна

Go down

Програмче за текст на песна

Пишување by Kosta on Нед Јун 24 2007, 19:48

Не мора веќе да се трудите да го барате текстот за некоја песна еве едно plug-инче кое е за windows media player и при play на песната ви го дава и нејзиниот текст. Одлично е.

Клик тука.


Последната промена е направена од на Саб Дек 29 2007, 21:07. Мислењето е променето 4 пати.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by Goran - Gogo on Нед Јун 24 2007, 19:50

Леле брат закон ти е програмчево... Што би правеле ние без тебе...Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Јун 25 2007, 21:05

Мене овој plug-in ми прави проблем со Media Player - вика дека е некомпатибилен со него ! Дали го стави plug in от на Media Player 11 ?
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by Kosta on Вто Јун 26 2007, 02:27

Не на Windows Media Player 9 го стадов и си работи.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by MaX on Вто Јун 26 2007, 19:25

еј коки фала многу за програмчето супер е
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by Vlado-Tornado on Вто Јун 26 2007, 20:08

Kosta напиша:Не на Windows Media Player 9 го стадов и си работи.

Драго ми е што кај тебе (и кај други) „си работи“, ама еве и јас имам Media Player 9 па еве на што се жали :Пред ова има онаква порака со „Don't send“. Не е дека очекувам нешто којзнае што да ми кажеш, само чудно ми е што „само мене не ми работи“ (кажано со интонација на: „упм, па 30 поени!“)
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by MaX on Вто Јун 26 2007, 20:58

Kosta напиша:Зашо тебе не ти работит ? Laughing Laughing Laughing Laughing

Пробај преинсталирај го Windows Media Playerot не знам што да ти реча.

A дали знаеш како можам да го унинсталирам Win Media Player?
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by Kosta on Вто Јун 26 2007, 21:00

Vlado-Tornado напиша:
Kosta напиша:Не на Windows Media Player 9 го стадов и си работи.

Драго ми е што кај тебе (и кај други) „си работи“, ама еве и јас имам Media Player 9 па еве на што се жали :Пред ова има онаква порака со „Don't send“. Не е дека очекувам нешто којзнае што да ми кажеш, само чудно ми е што „само мене не ми работи“ (кажано со интонација на: „упм, па 30 поени!“)

Или пробај вака. Оди кај што ти е инсталиран Windows Media Player.
Например најчето е овде:

C:Program Files\Windows Media Player\Plugins.

И таму види во plugins со имаш. Треба да го имаш само овој plugin:

lyricsplugin.dll. Можно е да ти се мешаат некои plug-ини

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by Vlado-Tornado on Вто Јун 26 2007, 21:25

НЕ бе баш само истото фајлче си го имам таму No
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Јун 27 2007, 12:44

kaj mene raboti
da ti pratam ako saksa windows media 11
pa ce e se vo red vazno zakon e ova
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by Vlado-Tornado on Сре Јун 27 2007, 16:36

Ако не ти е проблем прати ми. 10x
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Јун 27 2007, 17:48

ok
samo sec
-----------------------
i pass:-------------------
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by Vlado-Tornado on Сре Јун 27 2007, 21:44

Еј фала ти МР 11 е закон, а и plug in от ми работи ! јееееееј
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Јун 29 2007, 17:03

nema problem
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by borisd on Нед Jул 01 2007, 00:14

programcevo e ne znam ej. koki ko ke dojs struga ke ti go ispusam za ova ej Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by MaX on Пет Jул 13 2007, 17:42

1MM0rtalis напиша:ok
samo sec
----------------------------
i pass:---------------------

Ej fajlot go nema veke izbrisan e.Ke mojt nekako da mi pratite drug link ako znae nekoj
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by Jimmy on Вто Ное 20 2007, 17:26

респекат за програмчево Косте
се повеќе изненадуваш Laughing
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by *Sandra* on Саб Дек 22 2007, 06:10

fala za programcevo...Raboti...Yeeeeeeeeeee
avatar
*Sandra*
Почетник
Почетник

Female
Leo

Треснал Глупости : 9
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Melbourne
Ден на регистрирање : 2007-12-22

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/sandricka1988

Вратете се на почетокот Go down

Re: Програмче за текст на песна

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот